Moji milovaní, vaše dušička vás vede tou nejkrásnější cestou uvědomění sebe sama a cestou tvořivosti, ale mnoho z vás stále neslyší nebo nechce uvěřit a jde si svou cestou, která je pro mnohé z vás utrpením, plná strachu a bolesti. Ale věřte, že když to své dušičce dovolíte, dáte prostor svému Božství a beze strachu a s tou největší láskou se plně spojíte a splynete, do života vám přijde zázrak.

Modlíte se ke mně a zároveň máte strach z toho, co žádáte. Mojí milovaní, propusťte veškeré obavy, omezení a strachy, které vám brání být šťastný. Naložili jste si zátěž, kterou nedokážete unést a věřte, že já si nepřeji, abyste ji nadále nosili.

Zapomněli jste v tomto shonu žít a jen jste přežívali, ale tomu je již teď konec. Rok 2016 napomohl mnohými z vás shodit vše a mnohým, i když to zatím necítí, částečně.

Vaše dušička, my všichni vám pomáháme tvořit ve vaší srdcích, uchopit lásku a tvořit lásku a plně si vzpomenout na vše, co máte ukryto ve svém bytí a lidství. Věřte, že pro vás bylo důležité vše dokončit, aby se mohlo ukázat nové na vašem zemském obzoru.

Vaše propojení mezi duší, tělem, myslí, tvoří nedílnou součást vás a vaší rovnováhy. Váš posun začíná. Uchopte a dovolte sami sobě přijmout svou celistvost. Nehledejte venku, začněte hledat v sobě.

Uvěřte v zázraky, vždyť se uskutečňují kolem vás každým okamžikem. Dovolte si vidět i malé okamžiky, které se dějí všude kolem vás a ve vás. Mějte radost z každého uskutečněného kroku. Vy jste se naučili mnohem rychleji se vzdávat, než přijímat lásku a čelit řešení s láskou.

Myslíte, že když se narodí nový život, že dýchá v minulosti nebo budoucnosti, jak to děláte vy, moji milovaní? Ne, dýchejte tady a teď! Věřte, zrodil se zázrak. Vy jste ten zázrak, jen jste na to zapomněli.

Koukněte na malé děti kolem vás, když upadnou, když zakopnou o ten práh, znovu se zase zvednou. Desetkrát zakopnou, upadnou, ale nezastaví je to. Až ho v jeden zázračný okamžik překročí. Radují se. I vy se radujte z každého zvednutí. Mějte radost z malých věcí, situací, které učiníte.

Zapomněli jste se radovat a utápíte se v bolestech, žalu, strachu z minulosti. To malé dítě žije tady a teď. Učiňte to samé a uvědomte si sílu daného okamžiku. Propojte se a staňte se rovnováhu svého bytí. Začněte rozhodovat sami za sebe, a ne za druhé.

Ukažte sami sobě sílu lásky, tvořivosti, kterou v sobě nosíte po staletí. Tolik vás milujeme a neopouštíme vás za žádné situace. Propojte se se svou dušičkou, s tělem a myslí. Osvoboďte se od všech omezení, které vám brání v uvědomění a v posunu.

Nahlížejte očima lásky a najdete na všem jen a jen lásku. Věřte svým modlitbám a tomu, o co žádáte. Uvědomte si sílu slova, činu, myšlenky a podle toho konejte, moji milovaní.

Váš bezpodmínečně milující Bůh

Zdroj: http://www.prozreniandelu.cz/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png