Zdroj: Facebook.com/astrologverasourkova

“Bílá Luna” nám přináší ochranu a velký duchovní vývoj. Uzavírá se sedmiletý cyklus a my si můžeme dočistit vše nepotřebné a nastavit nový cyklus v souladu s naší duší a životní cestou. Celý proces se děje za podpory energií Střelce.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty ks obě


Selena tzv. “Bílá Luna” princip ochrany, duchovního vývoje,”pozitivní karmy” (odměna za dobře vykonanou práci, za dobré skutky ) vstupuje 14.12. do ohnivého znamení Střelce v němž setrvá do 15.7.2021. Selena nám ukazuje skrze co nalezneme štěstí a životní spokojenost, skrze co k nám přichází ochrana či záchrana. Střelec je znamením jež hledá hlubší smysl života, víru, je to pozitivní a optimistické znamení, duševně pružné, toužící po hlubším vzdělání a neustálém hledání nových duchovních obzorů, toužící po nových poznatcích a dalekých cestách. Skrze vše co Střelec zosobňuje (optimismus, víra, životní radost a volnost) k nám přichází ochrana a záchrana. Pomoc přichází díky napojení se na božství v nás, na Božství jako takové. Selena ve Střelci přináší štěstí na učitele a duchovní učitele, snadné napojení na pozitivní egregory, zdroje tradic, učení, filosofie, vzdělání, daleké cesty, cizí kultury. Silný optimismus osobnosti je založen na důvěře ve vyšší smysl života. V minulosti člověk se Selenou ve Střelci mohl být pozitivní duchovní učitel. Člověk s touto Selenou je schopen probudit týmového ducha a motivovat skupiny lidí k duchovnímu vývoji či hlubšímu poznání.

Cyklus Seleny je 7 let – vždy po sedmi letech se vrací: ti z vás, co mají Selenu ve Střelci v horoskopu narození ukončují sedmiletý cyklus. Sama mám Selenu ve Střelci (v 8. domě), takže se těším co mi Selena ukáže – co vše jsem za sedm let pochopila (či nepochopila). Selena ve Střelci samozřejmě bude podporovat všechny Střelce (ve Střelci je stále téměř po celý rok 2021 Dračí ohon, takže Střelci sklízí plody za své skutky v minulosti a minulost uzavírají). Podpora bude také přicházet dalším dvěma ohnivým znamením (Beran a Lev) a do určité míry i Vahám a Vodnářům. Blíženci, Ryby a Panny během tohoto období zjistí zda jdou skutečně tou správnou cestou.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě