SATURN DO STŘELCE!

datum 24. 12. 2014
Samé převratné to události! Planeta Saturn konečně po dvou a půl letech se přesouvá do dalšího znamení. Mistr zkoušek a stavitel mostů se posouvá ze Štíra, kde působil opravdu silně, do Střelce, kde nás snad s ním čeká lehčí úděl.

Můžu se klidně zeptat, máte Saturn jako oblíbenou planetu? Dostanu asi více záporných než kladných odpovědí. Skutečně, Saturn je jakýmsi vesmírným kontrolním orgánem. To, co není v našich životech adekvátní, přiměřené a řádně prokázané, neprojde dále.

Dva a půl roku jsme byli prověřováni v tom, co myslíme vážně a doopravdy. Zkoušeli jsme různé finty jako okliky, odklady, přelézání, kolektivní sdružování, skrývání, ale saturnský princip nejde obelhat. Co nemělo pevné základy, tam, kde jsme si něco nalhávali, tam nám to v životě nefungovalo. Nepříjemnosti subjektivně s tímto procesem vnímané jsme často vnímali jako zlovůli či trest. Ve skutečnosti šlo nejčastěji o důsledek nesprávné činnosti. Sami jsme měli tedy za úkol přijít na to ne kterak změnit svůj způsob chování, ale způsob myšlení v jednotlivých oblastech našich životů.

S přestupem do Střelce se uvolní sevření, které mnozí z nás v minulé době cítili. Na druhou stranu nebude už tak snadné se vypořádat a udělat čistku v něčem, co je jinak hluboko skryté v nás, lidech, podstatě věcí. V následujících dvou a půl letech (Saturn se ještě kolem poloviny roku do Štíra na několik týdnů vrátí) se budeme učit vědět, co chceme, budeme poznávat, co vše si můžeme dovolit a které kroky dás dovedou tam, kam nutně potřebujeme dojít. Budeme více diskutovat, možná střízlivěji argumentovat, obhajovat své pohledy na svět a dávat najevo, kdo jsme a co představujeme. Tedy více energie, více působení navenek, více pohyblivosti v myšleních i aktivitách. Na druhou stranu bude potřeba být víc ve střehu a umět rychleji a správně reagovat.

Ondřej Habr

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico