Sanat Kumara prostřednictvím Barbary Bessen, listopad 2014

Milí přátelé channelingů,
právě jsem se dívala, jak je to dlouho, co duchovní přátelé skrz mne sdělují svá každoměsíční poselství. Na internetu je zveřejňuji od roku 2006. Jak jsem však zjistila, poselství jsem začala přijímat už v roce 2004. Je to až k neuvěření, že channeluji pravidelná poselství už tak dlouho. Jistě, něco se opakuje, avšak vždy s novinkami aktuálními právě pro ten který měsíc. Lze to vnímat i tak, jako kdyby ten, kdo poselství sděluje, věděl, kdo je bude číst. Stále se setkávám s tím, že podobně to vnímají jak čtenáři, tak účastníci seminářů, totiž že jim připadá, jakoby poselství byla určená přímo pro ně. Když jde o nové poselství na příští měsíc, vždy mě udiví, jak rychle se duchovní přítel a učitel ohlásí. Zaposlouchám se do svého nitra a hned vím, kdo chce hovořit, resp. kdo chce diktovat text.Tentokrát je to Sanat Kumara. Je to titul, nikoli jméno. Kdo se jmenovitě skrývá za Sanat Kumarou, strážcem Země, to nevím. Když se ho zeptám, odpoví mi nádherným smíchem. Zkuste se ho třeba zeptat sami. Přeji hodně radosti při ponoření do poselství a energie Sanat Kumary.

Barbara Bessen

Hovoří Sanat Kumara:
Má cestou je tvou cestou. Tím ti chci na začátku našeho setkání sdělit, že mezi námi není žádný rozdíl a že nejsem lepší než ty. Jsem ve vývoji jen o krok napřed na cestě domů. Všichni jsme z jedné rodiny, pocházíme z nejvyššího Stvořitele. Já jsem ve svém současném vývojovém stadiu Sanat Kumarou, který udržuje Zemi svým vědomím. Přivedu tě teď trochu blíž k sobě. V mém poli, v mém vědomí se nacházíš vlastně vždycky, jen si toho většinou nejsi vědom. Teď bych ti rád víc přiblížil svou přítomnost. Zavři na chvíli oči a pak vnímej, jak se tvé vědomí změní. Najednou si uvědomíš, že se na své okolí i sám na sebe díváš mýma očima. Je to dobrá příležitost, jak se můžeš vidět komplexně. V tomto poselství bych tě rád posunul k větší lehkosti bytí a tvé interdimenzionalitě. Užívej si propojení mezi námi během tohoto okamžiku nebo i po delší dobu. Užívej si vědomí být mnou. Není to nádherné? Můžeš se dívat na Zemi, na dění týkající se Země mýma očima, kdykoli budeš chtít. Možná tě zajímá, proč se v určitých oblastech Země válčí. Jaké jsou příčiny, jaké je skutečné pozadí těchto válek? Ukážu ti to.

Budeme společně pracovat na principu zoomu tak, jak to znáš ze svého fotoaparátu nebo dalekohledu. Ukážu ti všechno, co bys chtěl vidět. Naše spojení je velmi stabilní, protože jsme přeceJEDNÍM. V tomto rozšířeném vědomí můžeš setrvat tak dlouho, jak si budeš přát. A můžeš se pochopitelně se  mnou kdykoli znovu spojit. Rád ti budu k dispozici, abychom se skrz zvětšovací skla mých očí a mého vědomí společně podívali na tvé osobní i obchodní záležitosti. Poznáš, proč se tě nějaká záležitost tolik dotýká a odhalíš její pozadí. Dozvíš se, proč nemůžeš v noci spát, proč se kvůli určitým věcem rozčiluješ a proč se cítíš dotčen. Poznáš, proč tvé spojení k vyššímu já není ještě dostatečně stabilní, co za tím vězí a jak to můžeš změnit. Uvidíš, proč churavíš, proč se některé symptomy nemocí staly téměř součástí tvého každodenního života a přijdeš na nápad, jak je můžeš vyléčit.
Tato lupa ti poskytne možnost, jak se můžeš komplexně zapojit do procesu léčení. Neboť když dovolíš, zopakuji ti ještě jednou to, co někteří z nás tak často sdělují ve svých poselstvích: Léčení můžeš spustit jen ty sám, nikdo jiný. Nikdo kromě tebe neví, proč nejsi zdravý. Příčinou jsou staré otisky, zkušenosti, emoční a mentální vzorce. O tom všem jsi již četl, já vím. Ale proč tedy – zvlášť ti z vás, kdo pracují s jinými lidmi – trpíte různými bolestmi, nemocemi, propadáte se do depresí apod.? Proč tě  lidi štvou, proč ti do cesty staví překážky? Proč máš občas tak těžké dny? Co je tvým životním úkolem? Kdy se objeví vytoužený partner? Proč máš pořád málo peněz? Proč nemáš radost ze života? Spousta otázek, které ti nechci zodpovídat, ale mohu ti přispět k tomu, aby sis pomohl sám tak, že ti propůjčím svou lupu, své oči, své rozšířené vědomí. Takové je dnešní poselství, krátké, avšak velmi účinné. Je naplněné činorodou a léčivou energií. Nyní o mé přítomnosti víš, tak se jen zkus pustit do dobrodružství nazvaného „pohled skrz lupu“. Máš chuť nahlédnout hlouběji do sebe a spustit tím proces svého léčení? Skvělé, můžeme začít!

Zůstávám s velkou oddaností
Sanat Kumara, strážce Země

Poselství přijala Barbara Bessen koncem října 2014. Článek je k volnému nekomerčnímu použití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu
http://www.barbara-bessen.com/wp-content/uploads/2014/10/internet-channeling-November-2014.pdf pro www.novoucestou.cz přeložila Jana S.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png