Všichni jsme něčí děti a jsme součástí rodinného systému. I když třeba sami nemáme karmu z minulých životů, karma rodiny, do které jsme se narodili, nás ovlivňuje. A u každého dříve či později přijde čas, kdy ho život nepustí dál, dokud si rodinnou karmu nevyčistí. Pro ty, kteří již pochopili duchovní zákony a nepotřebují názornost a prožitek v podobě rodinných konstelací, je v tuto chvíli nejefektivnějším způsobem čištění karmy pomocí zlaté energie Boží Milosti. Uvolněte se a v klidu, kde nebudete ničím a nikým rušeni, se soustřeďte na následující slova: Dnes je den vysvobození.

Dnes je den odpuštění.

Odpuštění je léčení.

Právě teď jsou mým předkům odpuštěna všechna provinění, kterých se vědomě či nevědomě dopustili, a důsledky těchto chyb jsou vymazány ve všech směrech času.

Právě teď je mým předkům odpuštěno, pokud kdy někomu vědomě či nevědomě ublížili, a stejně tak je odpuštěno všem, kdo se provinili proti nim.

Právě teď jsou zrušeny všechny kletby, kterých se mí předkové dopustili, a stejně tak jsou zrušeny všechny kletby, které byly namířeny proti nim. Důsledky těchto kleteb jsou jednou provždy vymazány u všech zúčastněných a ve všech směrech času.

Všude tam, kde byla bolest, stagnace, zloba, nenávist, utrpení a vina, se vlévá Boží Milost, Láska a Radost.

Toto odpuštění dává všem svobodu být nevinní.

Všem duším, ať se dostane bezvýhradného požehnání a najdou mír a klid.

Vizualizujte si, jak se zlaté světlo Boží Milosti vlévá do vašeho rodinného stromu a plyne ke všem vašim předkům. ( K naladění vám může pomoci i obrázek vpravo.) Nechte se přitom vést svými pocity a případnými informacemi, které vám při tomto čištění budou přicházet. Po takovémto čištění zůstává jen ta část karmy, kde je třeba ještě dojít k pochopení nebo je třeba provést nějaké kroky ve hmotě. Ale i v tomto případě se vám (nebo členům rodiny) v důsledku této modlitby dostane vedení. Každý má schopnost takto svou rodinnou karmu pročistit. U někoho bude stačit, když toto čištění provede jen jednou, jiní je budou muset provést vícekrát. Záleží na tom, jak je rodina zatížená. Nechte se vést svými pocity.

Pokud byste cítili, že něco z rodinné karmy stále přetrvává a potřebovali byste pomoci, můžete se na nás obrátit. Podobným způsobem můžete čistit i svou osobní karmu, pokud ji máte, nebo karmu skupinovou či národní. Vaše intuice vám jistě napoví, kde je třeba vašeho čištění.

(c) Iva a Martin Uhlířovi, 2014. Článek smí být dále šířen a kopírován je v neupravené podobě a pro nekomerční využití. Podmínkou je uvedení autorů a zdroje článku s aktivním odkazem.

Více zde: http://www.benodis.cz/news/rozpousteni-rodinne-karmy/

Více zde: http://armorica-bara-selan.webnode.cz/news/rozpousteni-rodinne-karmy/

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě