ROZPOHYBOVÁNÍ ENERGIÍ

datum 8. 11. 2014
Dnešnímu úplňku (6. listopadu) předcházely poměrně bouřlivé dny, pokud jste to nepostřehli, patříte buď k těm šťastnějším, nebo k těm příliš ponořeným v práci. Pár dní před úplňkem jsem zaznamenala ve vyšších dimenzích silnější pohyb energií,  těch světelných, ale i těch temných. Několik vašich mailů mi potvrdilo, že zažíváte tuto turbulenci poměrně bravurně, díky svému déletrvajícímu studiu duchovně-energetických nauk, meditační disciplíně a nácviku zvnitřnění se i během dočasně vzniklého chaosu kolem sebe. Je pravdou, že energie ve vyšších dimenzích se za poslední období rozpohybovaly silou tsunami, narážející na hutné vibrace kolektivního nevědomí. 

Pro vás, kteří se již nacházíte na cestě osobně-duchovního vzestupu tímto nastává skvělá šance, neboť k dispozici je více světelných energií, které nekompromisně ukazují na neuklizené části vás samotných, vašich vztahů, vašeho života obecně. Mnozí z vás si též razantněji pokládají tolik důležité otázky: „Žiji naplňující život, baví a naplňuje mě má práce, mé vztahy….?“.

O úplňku vlivem zvýšeného magnetismu Měsíce můžeme lépe vidět své stinné stránky, ony stíny, které během dalších fází Měsíce přehlížíme. Stejně tak snadněji rozeznáme  stíny našich přátel, blízkých, našeho okolí. Nižší psychicko-energetická centra – čakry vlivem silnějšího působení Měsíce vedou energie více magnetické, takže občas se stává, že ač meditujeme, afirmujeme, pracujeme vědomě s jemně-hmotnou energií, dochází u nás k určitému útlumu – chce se nám více spát, zvýšíme příjem jídla, obracíme pozornost více k hmotnému světu.

Nejedná se o pokles „duchovnosti“, nýbrž o zcela přirozené působení magnetických sil na naše jemně-hmotné duchovní orgány – čakry. Takže pokud se vám v těchto dnech hůře medituje, nemusíte hned propadat panice, vaše vnitřní spojení je vhodné podpořit afirmacemi Duchovního učení o Já Jsem, jež jak víte, lze používat od rána do rána.

Spoustě „hvězdných poutníků, walk-in, indigových a křišťálových osob“ (schválně už nepíšu „dětí, neboť tyto děti již dávno vyrostly) magnetismus měsíce nedělá dobře, neboť jejich energetická pole jsou nastavena energeticky poněkud jinak,  nicméně, je vhodné zažít a přijmout i tyto okamžiky (určitě si říkáte, že nám stejně nic nezbývá), pociťovat se trošku „těžší“, méně létající, ale vždy spojeni se svou vnitřní životní esencí a zahrnout do VĚČNÉHO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU i tuto zkušenost.

Autor článku: Zuzana Soukupová

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím majitelky těchto webových stránek Zuzany Soukupové, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě, a pokud je připojen aktivní odkaz na http://www.reiki-centrumpraha.cz) 6. 11. 2014

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico