Rovnováha léčí

datum 21. 8. 2019

Pociťujete také v poslední době to nimravé nutkání dostat se do středu, zpracovat si veškeré resty a dovyrovnat energie? Pokud ano, vítejte v klubu.

Mnoho duchovních lidí se učí žít ve hmotě, pracovat s ní a vážit si jí. A naopak - lidé, kteří s hmotou, penězi a tímto světem nemají problém, se učí otevírat se vyšším a jemnohmotným energiím. Proč se tak děje?

Určitě pro vás není novinkou, že se nějaký ten pátek vezeme v Transformačních energiích.

Co to vlastně ta Transformace je?

Je to šance vzít život do svých rukou, ponaučit se z minulých chyb a napravit vše, co se dá. Udělat pomyslný reparát z minulých životů.

Lakomci se učí dávat. Ti, co se rozdávali, se učí myslet sami na sebe. Sinusoidy se postupně začínají uklidňovat a srovnávat se do harmonického středu. Nejeden výkyv nahoru či dolů připomínal vlnu tsunami. Máme jedinečnou šanci se vyrovnat sami se sebou.

Nikdo netvrdil, že tento čas bude jednoduchý. (Možná si vzpomenete na ten impuls, kdy zpráva letěla časoprostorem. Psalo se v ní, že na této malinké Planetě Zemi započne proces Transformace, který bude mít obrovský dopad po celém Vesmíru. Mnoho duchovních "vůdců" předpovídalo pro tuto naši kotlinu velký duchovní potenciál.)

 

A tak se děje. Ano, dámy a pánové, nastal čas přijmout zodpovědnost, vzít ji do vlastních rukou a přiznat si, že z této malé Země, která čítá kolem 10 mil. obyvatel, se šíří energetická Transformační vlna.

 

Naštěstí se našlo mnoho dobrých duší, které se dělí se svými zkušenostmi a poskytují obrovskou podporu v těchto náročných procesech. Podporují v seberozvoji.
Přiznejme si upřímně, občas bychom se bez této podpory neobešli. Čas od času naše vědomí prahne po informacích, potřebujeme cítit, že tady na to nejsme sami. Potřebujeme vyvést ze starých schémat a pocítit lehký kopanec do zadnice směrem ke změně. Ujistit se, že jsme se nezbláznili a že podobné stavy zažívají i ostatní. Uvědomit si naše neduhy, posvítit si na ně Světlem a v Lásce je napravit, odstranit a přetransformovat.

Nejprve je potřeba dorovnat dluhy, abychom se stali svobodnými bytostmi. 

 

S láskou
Ariela

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico