Rok 2022 je „ROKEM VELKÉHO ODHALENÍ“

datum 11. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Přibližně od 7:31 (EST) v neděli 9. ledna 2022 existují následující kosmické události:

1.) Naše planeta Země/Gaia se zotavuje ze „společně rotující interaktivní oblasti“ (známé jako „CIR“, což je situace, kdy se rychlé a pomalu se pohybující sluneční větry sbíhají a způsobují rázové vlny naší planetě);

2.) Sluneční vítr má rychlost téměř 600 km/s (v 7:31 byl 519 km/s a normální rychlost větru je mezi 300 a 400 km/s);

3.) „KP Index“, který registruje aktivace – většinou nazývané „narušení“ – planetárního pole, byl hodnocen na úrovni „bouře“ a úrovně používané v tomto systému hlášení jsou buď „klidné“, „neklidné“, „ bouře“ nebo „silná“.

4.) Magnetické pole planety je na mapě magnetosféry obklopeno tmavě červenou barvou, což ukazuje na silný tlak vyvíjený na a do planety;

5.) Hodnocení „Síly“ – dříve známé jako „Schumannova Rezonance“ (SR) – ukazuje na grafu „58“.Nicméně mnoho duchovních vědců, stejně jako někteří tradiční vědci, uvedli, že bez ohledu na to, jaké hodnocení je uvedeno v grafech SR, měli bychom číslo vynásobit „3“, abychom získali přesnější hodnocení SR.

Mohlo by se tedy stát, že hodnota SR je ve skutečnosti „174“?

Takové aktivace, jak jsou popsány, mohou vyústit v zemětřesení v rozsahu přes „5,0“ až přes „6,0“, tornáda, sopečné erupce, sněhové bouře, bouřky, přívalové deště, záplavy atd.. na různých místech po celém světě.

Teploty se také mohou pohybovat od podivně teplých nebo podivně chladných, kdy normálními případy by měly být opaky založené na ročních obdobích na obou polokoulích nebo severní polokoule může zažít extrémní chlad a jižní polokoule může být velmi horká – tedy extrémy.

Planetě a lidstvu trvá asi tři dny, než se aklimatizují na tyto typy silné kosmické energetiky, jakmile vyletí do vnitřního jádra a vnějšího pole planety - do celkového elektromagnetického pole.

Naše planeta, stejně jako lidstvo (a zvířata), začínají vnímat přicházející „tóny“ sluneční vibrační frekvence před, během i po.

Za prvé, energie přicházejí z Velkého Centrálního Slunce a proudí do Slunce naší sluneční soustavy; pak je Slunce našeho systému pošle na naši planetu; a pak začne „hudba“.

Od soboty 8. ledna 2022, kdy se vyladily vesmírné „nástroje“, začali lidé hlásit bolesti hlavy, závratě, velkou únavu, nevolnost, bolesti svalů a kloubů, extrémní žízeň, neschopnost předchozí noci spát a několik dalších příznaků přicházejících kosmických událostí.

Mnoho lidí si potřebovalo připomenout, co se nám to vlastně děje, že jsme posouváni, překalibrováni, přenastaveni a transformováni.

Světlo z naší galaxie i mimo ni, přichází na naši planetu s obrovskou jasností a silou, i když zažíváme chladné zasněžené dny na severní polokouli nebo zatažené deštivé dny na jižní polokouli.

Někdy je naše Slunce neobvykle jasné, obklopuje ho duhové zbarvení a jeho paprsky se rozprostírají po celé bezprostřední atmosféře.

Obloha může mít často duhové zbarvení, místo obvyklé modré s bílými mraky (nebo šedou oblohou, když je zataženo).

Můžeme si dopřát vnitřní klid a z venkovních faktorů nám může pomoci hydratovaní, extra odpočinek, zdržet se účasti u traumatických dramat, odpočívat v přírodě (pokud to počasí dovolí), užívali si léčivé koupele a sprchy s uklidňujícími esenciálními oleji, meditovat, zpívat mantry, tančit.

Všechny tyto činnosti vyživují a vyvažují čakry, pomáhají při čištění buněčných záznamů a umožňují nám „naslouchat“ vedení od našeho Vyššího JÁ.

Vzhledem k tomu, že rok „2022“ je „ROKEM VELKÉHO ODHALENÍ“, budeme potřebovat každodenní péči, protože spousta „3D“ chaosu je odstraněna a nahrazena světlem a frekvencí Pravdy.

Původní zdroj: https://www.disclosurenews.it, Dr. Schavi

Sdíleno v umožnění si vyzařovat vděčnost z klidového bodu,

Mikai.

Zdroj: www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě