Rok 2021 z pohledu Numerologie

datum 29. 12. 2020
Zdroj: Pixabay.com
Co nám rok 2021 přinese a jaká vibrace bude převládat? Svoboda, komunikace a změna. Touha žít naplno lásyplné vztahy a znát pravdu. Znát sebe, svou energii a umět s ní pracovat. To jsou jen střípky z tho, co nás čelá.
Doba čtení 2 min.
Cesty k sobě

Rok 2021 je pod vibrací č. 5. Pod vlivem čísla 5 člověk potřebuje svobodu a cítí hlubokou touhu komunikovat s ostatními. Komunikace bude pomáhat vnímat spojení s druhými lidmi, sdílet s nimi to, co považujeme za důležité. Komunikace a informace „roztáčí svět“. Je třeba si pečlivě u nabízených informací vybírat to, čemu budeme věnovat svou pozornost. Tam kam směřuje naše pozornost tam teče energie a "živí" to, čemu pozornost věnujeme. Číslo 5 přináší silnou intuici a dříve než se pro cokoli rozhodneme bude dobré navnímat to intuitivně.
5 miluje zábavu a večírky. Vyhledává především mentální stimulaci. Přináší touhu rozšířit své vzdělání, rozšířit své duševní i duchovní obzory. Jakkoli je 5 intuitivní potřebuje konkrétní fakta. Pod vlivem č.5 pocítíme touhu žít naplno, a budeme se bouřit proti všemu, co nám v tomto konání bude bránit. Číslo 5 je pozitivní a miluje dobrodružství, rádo sportuje, potřebuje pohyb , cítí se frustrováno když je k čemukoli ( či ke komukoli) nějak připoutáno.
5 miluje „být milována a milovat“, potřebuje s partnerem komunikovat naprosto otevřeně. Hledá partnera jež také miluje život a má mnoho zájmů a vědomostí. Potřebuje partnera, který má smysl pro dobrodružství a je společenský. Nesnáší však majetnického partnera – potřebuje žít svobodně, flirtovat, bavit se, mít prostor pro přátele.
Pod vlivem vibrace č. 5 se musíme naučit pracovat se svou energií a učit se ji ventilovat – pohybem, studiem, zájmem – jinak může hrozit , že spadneme do nějaké závislosti (alkohol, drogy). Pokud neventilujeme svou energii pozitivně můžeme trpět infekcemi a záněty. Pod vibrací č.5 je citlivý krk, plíce, pohlavní orgány. Pokud nebudeme pracovat se zvýšenou hladinou energie , mohou hrozit i různé neurózy.
5 a její významy: změny, neklid, nejistota, nestálost, nové myšlenky a objevy.
Cíl: realizovat se spontánně a získávat zkušenosti
vlastnosti: prostor, přizpůsobivost, hybnost
úskalí: podléhání okamžitým nápadům, nestálost
Kromě výsledné 5 je v tomto roce obražena 2, 0 a 1. Nula posiluje vibrace dvojky, které přináší cit, emoce, sumbmisivitu, hledání rovnováhy a harmonie, symbolizuje naše druhé lidi, 1 symbolizuje Já, vlastní osobnost, individualitu, vlastní zájmy a potřeby, nezávislost a vůdcovské sklony. V tomto roce budou nadále důležité mezilidské a partnerské vztahy a vazby, bude potřeba brát ohledy na druhé, avšak č. 1. naznačuje že si čím dál více budeme uvědomovat vlastní potřeby a touhu po nezávislosti což 5 jakožto číslo roku notně podpoří.
Ve velké Arkáně tarotu se pod vlivem č.5 nachází karta nazvaná Velekněz. Je to archetyp mužské energie, prodchnutý stejnou měrou smyslností i duchovností. Velekněz se propojuje se silami slunce, ohně, tepla a dne. Je to typický představitel Slunce a mužské energie.
Vibrace archetypu Velekněze přivádí naši pozornost k duchovnímu hledání a poznání, stejně jako k ukotvení ve fyzické realitě , užívání si fyzična a přijetí zodpovědnosti za svou životní realitu. Často symbolizuje sňatek, založení rodiny - v tomto roce bude vyžadován zodpovědný přístup k partnerským a rodinným vztahům. Náš vztah k oficálním náboženstvím a formálnímu vzdělání prochází transformací.
Cílem je propojit duchovní a světský život.

Věra Šourková

Zdroj: www.facebook.com/astrologverasourkova

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico