Zdroj: Pixabay.com
Rok 2021 je rokem čísla „5“, kdy je třeba postupovat a začít budovat časovou osu Nové Země pro veškerý život na planetě Zemi. Je to rok bezprecedentních změn ve společnosti, protože přizpůsobujeme „reálný čas“ eskalaci vývoje vyššího vědomí. Rychle se blížíme k 5. měsíci roku 2021, měsíci významných událostí. Stále zažíváme silnou kvadraturu Býčího Stellia se Saturnem ve Vodnáři, který vysílá rázové vlny skrze zakořeněné zřízení Země.
Dne, 27. dubna, Růžový Super Úplněk v transformativním Štíru přidává na intenzitě proti Uranu v Býku (změna hry). Růžový Super Úplněk ve Štíru osvítí stínové aspekty pro transmutaci. Musíme statečně cestovat stezkou stínu, abychom vstoupili do Světla. Ponořte se do vnitřních tajemství starověké moudrosti a do hlubin své duše. Úplněk ve Štíru vede cestu do hlubšího bezvědomí a přináší vše do osvícení.
V sobotu 1. května se koná keltský pohanský festival Beltane, oslava pulzujícího jara, divoké hojnosti a plodnosti přírody. Před dvěma lety jsem vstoupila do kouzelného světa na Beltane v Glastonbury … den barevných květin, maskovaného Zeleného Muže, hudby, přehlídek, tanců kolem máje a nadšené radosti! Kéž bychom všichni požehnali Matce přírodě za její odměnu při Beltane!
Ve středu 5. května dorazí nejvýznamnější brána roku 2021 – vzácná aktivace brány 555! V numerologii je „5“ hlavním číslem změny. Andělské číslo 555 je aktivační kód k uvolnění starých časových os. Když odklízíme staré zkreslené operační systémy, programy a instituce, budujeme letos časovou osu Nové Země.
Pojďme posypat kouzla svátku Beltane na naše vize a záměry Nové Země. Jakmile se otevře brána 555, naše bioelektrické pole se přizpůsobuje kódům vzestupu, zabudovaným do křišťálové hvězdné brány. Pojďme společně zahájit tento Nový Svět.
Lovingly, Meg Benedicte
Quantum Access®
Copyright (c) 2021 Meg Benedicte * Všechna práva vyhrazena * Tento materiál můžete kopírovat a distribuovat, pokud ho žádným způsobem nezměníte, obsah zůstane kompletní a uvedete toto upozornění na autorská práva.
Sdíleno v jemném objetí, které nese silný odkaz Božské milosti,
Mikai.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě