Rodová imunita

datum 11. 11. 2020
Zdroj: Pixabay.com
Je možné, aby naše krev byla ovlivňována i naším vědomím, a dokonce i vědomím našich předků? Jak naše krev reaguje na okolí, naše myšlenky a oddělení od těla? Moderní výzkumy se těmito otázkami zabývaly a přišly na převratné poznatky.
Doba čtení 12 min

Cestyk sobě


Byl proveden jeden zajímavý výzkum. Vyšetřovanému člověku byla odebrána kapka krve a přes mikroskop zobrazena v počítači. Na obrazovce bylo vidět baktérie, které se v krvi pomalu pohybují, a makrofágy, krvinky, jejichž povinností je hlídat čistotu cévy. Jejich mise je odstraňovat vše cizorodé.

👉 Ale... jaksi spí. Baktérie se krví bezpečně pohybují jako při večerní procházce po bulváru, ale makrofágy spí. Nevidí je. V té chvíli zkoumanému člověku začnou promítat veselý film, komedii, začíná se mu zlepšovat nálada. A...
👉 Makrofág se najednou probudí a okamžitě přistupuje k plnění svých povinností. Začíná s chutí bakterie pohlcovat. Asi přišel čas oběda a on pocítil nevšední chuť, ale...
👉 Souvislost „vědomí – tělo" se dávno probírá a existuje pro to mnoho důkazů. Ale v tomto výzkumu je zajímavé to, že buňky imunitní ochrany reagují na naši náladu velmi citlivě.
☝️ A to ještě není všechno. Vždyť kapka krve byla od svého majitele oddělena. Její majitel seděl v té chvíli v jiné místnosti a jeho nálada jakýmsi nepostižitelným způsobem působila na kapku krve, která se nacházela v další místnosti.
👉 To znamená, že existují nějaké informační kanály, jimiž mohou vlny vědomí vykazovat vliv na objekt, který je od samotného zdroje vědomí vzdálen.
❗Tento výzkum má ještě další stránku❗
👉 Zkoumané osobě promítali úryvky z hororu. V tu chvíli se začalo v kapce krve dít něco podivného. Baktérie se aktivizovaly, ožily a bylo jich více. A začaly hospodařit, jako by byly doma. Dokonce začaly napadat bezbranné makrofágy. Ty začaly ustupovat, pochopitelně jen ty, které to stihly.
☝️ Princip je jasný☝️
🙏 Stav vědomí je nejdůležitější faktor podpory naší vnitřní ekologie. A nejen naší. Vlny vědomí se začínají šířit a vykazují vliv na vzdálené buňky vlastní krve. A nejen vlastní. I mých dětí. Moje nálada ovlivňuje stav makrofágů mých dětí, ať se nacházejí kdekoliv. Můj stav vědomí je tedy účasten tak zvané „rodové" imunity.
Zde děláme důležitý krok v chápání podstaty věcí. „ve všem se mi chce dojít k samé podstatě. V práci, v hledání cesty, v neklidu „srdce" (Boris Pasternak).
👉 Závěrem tedy:
♥️ Náš stav vědomí je odpovědný za stav imunity našich dětí, příbuzných a blízkých. Tak je dnes třeba život chápat. Ale tím to nekončí... jsme děti jedné Matky, boží matky, proto v našich žilách teče společná krev. Védy říkají: „Moje rodina je celý svět."
👉 Existuje taková věc jako „SVĚTOVÁ IMUNITA" a my v ní nehrajeme poslední roli. Lépe řečeno – naše vědomí. Z toho vyplývá otázka: jak zlepšit kvalitu vědomí, jestliže ŠTĚSTÍ JE SCHOPNO POSILOVAT IMUNITNÍ SYSTÉM SAMOTNÉHO ČLOVEKA A CELÉHO SVĚTA, potom je velké štěstí schopno učinit imunitní systém vskutku nezdolný.
Je tedy potřeba najít způsob, jak tvořit štěstí, a je žádoucí vytvářet je v co největším množství.
Igor Prodan (překlad Libuše Bělousová)
Zdroj: Medium – červenec 2020
Chápete proč buddhistická meditace metta říká "Kéž jsou všechny bytosti ve svém srdci šťastné." ? 🦋😊♥️
Buddha to věděl už před 2,5 tisíci léty 🙏
Zdroj: Jiří Vondrák, Marcela Bartáčková Magu
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico