Rituál sedmi svící a sedmi dní

datum 22. 1. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Jde o rituál vhodný pro posílení zdraví či odvrácení nebezpečí. Provádíme jej pouze a výhradně na místě, kde nehrozí žádné nebezpečí požáru. Počítáme s tím, že tento rituál je náročnější na čas. Předem vše dobře zvážíme. Přípravě můžeme věnovat více dní. Připravíme si jednu ústřední svíci, která bude představovat buď konkrétní problém nebo osobu. Sedmiramenný svícen a sedm svíček barvy bílé. Rituál začínáme v neděli. První den během rituálu zapálíme ústřední, hlavní svíci a od ní pak první svíci ve svícnu (pouze jednu). Provedeme předem naplánovaný rituál, (můžeme stručně sepsat, co od sebe potřebujeme odvrátit, případně k sobě přitáhnout). Meditujeme pozitivně soustředěni na problém, silně se koncentrujeme. Vizualizujeme si vše, co očekáváme. Po skončení rituálu obě svíce uhasíme. Pokračujeme další den.

Rituál opakujeme po dobu sedmi po sobě následujících dnů

Každý další den zapálíme o jednu svíčku víc – druhý den zapálíme první a druhou svíčku plamínkem od svíce ústřední. Třetí den zapálíme první, druhou a třetí svíčku a tak dále. Poslední den máme již zapálené všechny svíce, na konci rituálu je necháme všechny dohořet. Budou zhasínat opět jedna po druhé, nakonec zhasne poslední, nejdelší svíce. Pokud některá ze svící zhasne, aniž by dohořela, zjistíme, jaký den představuje. Podíváme se na charakteristiku toho dne a podle indicií náležejících k onomu dni, vyvodíme možné otázky či problémy, které bude nutné ještě promyslet a minimalizovat. Pokud všechny svíce v poklidu dohoří, vše bude v pořádku.

Rituál si pečlivě připravíme

Zjistíme, jaké energie představují dny po sobě jdoucí, od neděle do soboty. Připravíme si rezonátory symbolizující hlavní téma rituálu. Promyslíme, na jaké animální síly se obrátíme (živly, bohy, bohyně, planety...). Rozvážíme, jakou barvou se obklopíme, jaké použijeme kuřidla nebo vůně. Prostudujeme, jak správně vytvořit rituální kruh. Můžeme pracovat i bez energie kruhu, ale s jeho pomocí bude energie našeho záměru každopádně intenzivnější. Je vhodné několik dní předem a následujících sedm dní jíst jen lehkou stravu, abychom uvolnily vnitřní síly a zůstali po tyto dny otevření intuici a synchronizacím, které se projeví v nenápadných znameních. Dál pracujeme s vlastní fantazií.

Svícen se sedmi rameny je posvátný

Je symbolem věčného božího světla, představuje sedm vládnoucích hvězd zvěrokruhu. Použijete-li sedmiramenný svícen pamatujte, že prostřední rameno představuje člověka. Tři ramena nalevo od středu představují svět pozemský (říši živočišnou, rostlinnou a nerostnou). Tři ramena napravo od středu představují říši astrální (přírodní duchy, anděly, božský princip). Jindy můžeme sedmiramenný svícen použít vhledem k pročistění sedmi energetických bodů v těle. V tom případě použijeme sedm svíček v barvách jednotlivých čaker.

Autor: Rebeka Sprinncová

Zdroj: www.psychologiechaosu.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico