Richard Stříbrný,Horoskop červenec 2022

datum 4. 7. 2022

Nejvýznamnější konstelace červenec 2022

Mundánní konstelace platné pro celou planetu jsou v prvních třech týdnech tohoto července vcelku harmonické přející návštěvám příbuzných a cestám do přírody či po stopách kudy šla historie. Mezi 25. 7. a 2. 8. se pak přiženou pomyslná astrologická mračna a na ekliptice se vytvoří řada velmi napěťových konstelací, za kterých lze očekávat bouřlivé klima v přírodě i ve společnosti. Vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, cyklóny či tsunami. Doutnající válečné konflikty se pokusí rozdmýchat extrémisté z různých stran politického spektra. 

Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě je opozice tranzitujícího Saturna ve znamení Vodnáře na Lunu republiky ve znamení Lva. Zejména pak mezi 15. a 25. 7. lze předpokládat děje vedoucí ke zhoršení ekonomické situace i mezinárodních vztahů. Náš stát může být obviňován z nedodržování podepsaných smluv a může nám být vyhrožováno soudy, arbitrážemi a sankcemi. Lid nespokojený se svou ekonomickou situací to může dávat najevo organizovanými projevy. Vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností. 

1. červenec – je to vhodný den pro důležitá pro přesuny na dovolenou a díky dobré pozici Merkurově by doprava tak váznout jako obvykle na počátku prázdnin. 

2. červenec není pro cesty po vlastní ose ideální, jelikož se Luna ve Lvu v průběhu dne ocitne v opozici na Saturna ve Vodnáři a v kvadrátu na Urana v Býku, což přináší obvykle zvýšenou četnost karambolů ve společenském styku i na cestách. Navíc bude Merkur v Blížencích v kvadrátu na Neptuna v Rybách, což by mohlo přinést dopravní chaos. 

3. – 7. červenec Slunce trigon Merkur republiky a konjunkce Jupiter republiky – dají se očekávat úspěchy našich obchodníků, politiků a umělců. Jsou to velmi dobré dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách či pro výlety do přírody.

9. – 11. červenec – Mars opozice Slunce republiky – stoupne riziko požárů, výbuchů a karambolů na cestách i v mezilidských vztazích.

12. – 16. červenec – dění u nás i ve světě budou ovlivňovat relativně harmonické konstelace přející cestám k vodě a po vodě, či návštěvám míst kudy šla historie. 

15. – 25. červenec – v těchto dnech přejde retrográdní Saturn přes Urana republiky ve znamení Vodnáře a vytvoří opozici na Lunu republiky ve znamení Lva a to není rozhodně pro nás nějaká astrologická selanka, ale tato kvalita času nám pravděpodobně přinese děje u nás i v zahraničí, které povedou ke zchudnutí velké části obyvatelstva a o co bude menší výběr daní, o to více mohou následně stoupnout výdaje státu. 

25. červenec – 2. srpen - z astrologického hlediska to jsou velmi dramatické dny, za kterých může svět očekávat řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy, výbuchy sopek, cyklóny, požáry a prudké bouře. Otřesy mohou přijít i na světových burzách, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního.

Zdroj: www.stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě