Richard Stříbrný - Horoskop září 2021

datum 1. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace září 2021

Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto měsíce je vstup Slunce do znamení Vah – nastává Podzimní rovnodennost, ke které letos dochází 22. září v 21.21 hod SELČ. Horoskop sestavený pro tento okamžik pak podbarvuje dění po následujícího čtvrt roku. Na první se zdá, že v naší republice by další vlna covidové pandemie neměla nastat, jelikož pozice Neptuna ( mimo jiné pána virů ) není nijak disharmonická. Spíše budou mít napilno lékaři specializovaní na léčbu zubů, očí a ledvin ( Luna v Beranu v opozici na Merkura ve Vahách ) nebo specialisté na ORL a gynekologové či specialisté na pohlavní orgány a na prostatu ( opozice Uran v Býku na Venuši ve Štíru ). Další významnou a dlužno říci, že z astrologického hlediska vcelku příjemnou konstelací, je fakt, že se z pohledu geocentrického Merkur na své pouti ekliptikou zastavuje ve znamení Vah v harmonickém spojení s Jupiterem ve znamení Vodnáře. V důsledku toho by se ve druhé půli září a v první půli října měly obchody hýbat, lidé by měli spolu přátelsky a uvolněně komunikovat. Rozhádaní jednotlivci a znepřátelené státy dostanou velkou šanci na urovnání sporů a mohou být podepsány významné ekonomické a politické smlouvy, které pozitivně ovlivní rovnováhu sil na naší krásné planetě. V následujícím čtvrtletí by u nás mohlo být příjemnější klima v přírodě i ve společnosti, letošní ročník vína by mohl být velmi dobrý a něčím výjimečný. ( Vládce 4. domu je Slunce ve Vahách a Jupiter ve Vodnáři ).

Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v naší republice je přechod Jupitera přes Urana republiky ve znamení Vodnáře ve druhé zářijové dekádě, která by nám mohla přinést úspěchy ekonomické a vyznamenat se mohou naši vědci a technici.

1. – 3. září vytváří Mars v Panně  opozici na Neptuna v Rybách, což zvyšuje riziko setkání s podvodníky a řidiči mohou zaznamenat střety s podnapilými či se zfetovanými kolegy. Ve světě může řádit vodní živel v různých skupenstvích a šířit se mohou infekční choroby.

4. – 9. září bude ovlivňovat dění u nás i ve světě celá řada harmonických aspektů, za kterých by se měli lidé dobře bavit a užívat si pozdního léta, navazovat nové partnerské či obchodní vztahy. Je to rovněž ideální čas pro zahajování nových a odvážných projektů, štěstí bude přát odvážným. ( Merkur trigon Saturn, Venuše trigon Jupiter, Slunce trigon Urana ) . Tato kvalita času také přeje investicím do výpočetní a komunikační techniky.

13. a 14. září se ocitá Slunce v Panně v opozici na Neptuna v Rybách, což zvýší riziko setkání se s podvodníky a není to čas vodný pro větší investice.

16. a 17. září se na ekliptice uzavře kvadratura mezi Venuší ve znamení Štíra a Saturnem ve znamení Vodnáře a díky tomu by v přírodě i v mezilidských vztazích panovat poněkud nevlídné klima.

19. – 21. září bude Merkur pomalu se pohybující znamením Vah v přesném trigonu s Jupiterem ve znamení Vodnáře a to je čas, kdy lidé spolu přátelsky a uvolněně komunikují, pro tentokráte by měla vítězit láska, moudrost a tolerance nad zlobou a nenávistí…

22. září v 21.21 hod SELČ vstupuje Slunce do znamení Vah a nastává podzimní rovnodennost.

27. – 30. září bude Venuše v trigonu s Neptunem a Slunce v trigonu se Saturnem. Tyto příjemné konstelace přejí jak návštěvám kulturních zařízení, tak zvýšené produktivitě práce. Ve společnosti i v přírodě by měla panovat pohodová atmosféra.

Zdroj: https://stribrny.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico