Richard Stříbrný: Horoskop únor 2021

datum 2. 2. 2021

Nejvýznamnější konstelace únor 2021

Hlavní astrologické téma ledna a února 2021 bude enormní napětí mezi znamením Vodnáře, ve kterém se od začátku roku pohybuje Jupiter se Saturnem a postupně se k nim připojí Merkur, Slunce i Venuše a mezi znamením Býka, kde je Uran a Mars. V nejobecnější rovině je to rozpor mezi „být a mít“, sdílet či vlastnit, pohlížet ke hvězdám či stát pevně nohama na zemi, přenechat těžkou práci robotům a umělé inteligenci či raději podporovat klasickou lidskou práci, preferovat kryptoměny či standardní ( fiat ) měny, dávat přednost duševním ( liberálním ) či materiálním ( více konzervativním ) hodnotám ? V každém případě se na světové ekonomice negativně podepíše koronavirová pandemie, ze které se podle mého názoru začne vzpamatovávat až v březnu. Svět může očekávat v tomto měsíci řádění vzdušného a zemského živlu, vyloučit nelze ani zemětřesení, výbuchy sopek doprovázené tsunami či orkány. Možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, mnohdy může kolabovat internetové bankovnictví. Ve zdravotní sféře budou mít napilno otorinolaryngolové a ortopedi, lze předpokládat četnější výskyt angín a úrazů kotníků a holení.

1. - 2. února vytvoří Slunce ve Vodnáři kvadrát s Marsem v Býku a díky tomu stoupne riziko karambolů dopravních i v mezilidských vztazích, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde budou vanout prudké větry. Možné jsou i požáry, výbuchy a teroristické činy.

4. - 5. února se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Štíru a četnými planetami ve Vodnáři a v Býku. V přírodě i v mezilidských vztazích bude panovat velké napětí. Tranzitující Merkur bude v konjunkci s Uranem republiky a v opozici na Lunu republiky, takže mohou přijít výpadky počítačových a rozvodných sítí.

8. – 12. února lze na našem území očekávat komplikace vyvolané vodním živlem v různých skupenstvích, vyvalit se mohou další případy korupčního chování významných osobností a vyloučit nelze ani ekologické havárie či šíření infekcí. ( Tranzitující Neptun kvadrát Mars republiky, tranzitující Jupiter kvadrát Merkur republiky ). Mezi 10. a 12. únorem se bude nacházet ve znamení Vodnáře celkem 6 z 10 těles, které bere astrologie v potaz zejména, a to by mohlo světu přinést vynálezy a technické novinky, které lidstvo posunou vpřed.

13. - 14. února bude Merkur v konjunkci s Venuší a s Jupiterem ve Vodnáři , což přeje uvolněné a přátelské komunikaci. Jsou to vhodné dny pro zahajování nových a odvážných projektů.

15. – 22. února nám „hvězdy“ tolik nepřejí, dění u nás ovlivní celá řada náročných tranzitů, za kterých mohou přijít četné havárie v dopravě i v průmyslu, opět lze očekávat výpadky počítačových a rozvodných sítí, možná jsou i oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.

23. - 24. února mohou zaznamenat úspěchy naši obchodníci a umělci díky příznivým vlivům tranzitující Venuše.

25. - 26. února vytvoří Mars kvadrát na Saturna republiky, což by mohlo přinést dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Možné jsou i požáry a výbuchy či pobouření veřejnosti násilnými trestnými činy.

Richard Stříbrný

Zdroj: stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě