Nejvýznamnější konstelace únor 2021

Hlavní astrologické téma ledna a února 2021 bude enormní napětí mezi znamením Vodnáře, ve kterém se od začátku roku pohybuje Jupiter se Saturnem a postupně se k nim připojí Merkur, Slunce i Venuše a mezi znamením Býka, kde je Uran a Mars. V nejobecnější rovině je to rozpor mezi „být a mít“, sdílet či vlastnit, pohlížet ke hvězdám či stát pevně nohama na zemi, přenechat těžkou práci robotům a umělé inteligenci či raději podporovat klasickou lidskou práci, preferovat kryptoměny či standardní ( fiat ) měny, dávat přednost duševním ( liberálním ) či materiálním ( více konzervativním ) hodnotám ? V každém případě se na světové ekonomice negativně podepíše koronavirová pandemie, ze které se podle mého názoru začne vzpamatovávat až v březnu. Svět může očekávat v tomto měsíci řádění vzdušného a zemského živlu, vyloučit nelze ani zemětřesení, výbuchy sopek doprovázené tsunami či orkány. Možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, mnohdy může kolabovat internetové bankovnictví. Ve zdravotní sféře budou mít napilno otorinolaryngolové a ortopedi, lze předpokládat četnější výskyt angín a úrazů kotníků a holení.

1. – 2. února vytvoří Slunce ve Vodnáři kvadrát s Marsem v Býku a díky tomu stoupne riziko karambolů dopravních i v mezilidských vztazích, technika se bude vymykat zpod kontroly své obsluhy a leckde budou vanout prudké větry. Možné jsou i požáry, výbuchy a teroristické činy.

4. – 5. února se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Štíru a četnými planetami ve Vodnáři a v Býku. V přírodě i v mezilidských vztazích bude panovat velké napětí. Tranzitující Merkur bude v konjunkci s Uranem republiky a v opozici na Lunu republiky, takže mohou přijít výpadky počítačových a rozvodných sítí.

8. – 12. února lze na našem území očekávat komplikace vyvolané vodním živlem v různých skupenstvích, vyvalit se mohou další případy korupčního chování významných osobností a vyloučit nelze ani ekologické havárie či šíření infekcí. ( Tranzitující Neptun kvadrát Mars republiky, tranzitující Jupiter kvadrát Merkur republiky ). Mezi 10. a 12. únorem se bude nacházet ve znamení Vodnáře celkem 6 z 10 těles, které bere astrologie v potaz zejména, a to by mohlo světu přinést vynálezy a technické novinky, které lidstvo posunou vpřed.

13. – 14. února bude Merkur v konjunkci s Venuší a s Jupiterem ve Vodnáři , což přeje uvolněné a přátelské komunikaci. Jsou to vhodné dny pro zahajování nových a odvážných projektů.

15. – 22. února nám „hvězdy“ tolik nepřejí, dění u nás ovlivní celá řada náročných tranzitů, za kterých mohou přijít četné havárie v dopravě i v průmyslu, opět lze očekávat výpadky počítačových a rozvodných sítí, možná jsou i oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.

23. – 24. února mohou zaznamenat úspěchy naši obchodníci a umělci díky příznivým vlivům tranzitující Venuše.

25. – 26. února vytvoří Mars kvadrát na Saturna republiky, což by mohlo přinést dramatické děje ve společnosti i v přírodě. Možné jsou i požáry a výbuchy či pobouření veřejnosti násilnými trestnými činy.

Richard Stříbrný

Zdroj: stribrny.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě