Richard Stříbrný - Horoskop srpen 2021

datum 1. 8. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace srpen 2021

Z hlediska mundánních konstelací ( platných pro celý svět ) lze rozdělit srpen 2021 do tří dekád. Ta první bude z astrologického hlediska nejbouřlivější a to jak obrazně řečeno, ze společenské hlediska a v mezilidských vztazích, tak v přírodě. Vznikne velké napětí mezi znamením Býka ( Uran s Lunou ) , znamením Lva ( Slunce s Merkurem ) a znamením Vodnáře ( Saturn ). Tento tzv. poloviční kosmický kříž může mimo jiné přinést zemětřesení, výbuchy sopek, cyklóny, tornáda a tsunami. Vyloučit nelze ani železniční či letecká neštěstí či výpadky počítačových a rozvodných sítí. Stoupne pravděpodobnost úrazů kotníků či holení, četnější mohou být infarkty a prudké bolesti zad či problémy s krkem. Dá se očekávat velká volatilita na akciových trzích a kurzů kryptoměn.

Ten, kdo chce vyrazit na dovolenou do světa, by měl využít spíše druhou a třetí srpnovou dekádu, kdy se napětí mezi živly na ekliptice postupně rozvolní a lidé by se měli uvolněně a přátelsky bavit, nuda nebude na pořadu dne.

Naše republika nebude mít zrovna na růžích ustláno – opozice Saturna na Neptuna republiky přinese velmi nerovnoměrnou distribuci vodních srážek ( i sucho ) a ve druhé půli srpna se ocitne Jupiter v opozici na Saturna republiky, což nevěstí mnoho dobrého pro naši ekonomiku. Na straně druhé v průběhu srpna vytvoří Jupiter trigon na Venuši republiky a to může prospět letním hudebním festivalům a dalším kulturním aktivitám. Na našem území mohou vzniknout umělecká díla nadčasové hodnoty.

1. – 9. srpna se na ekliptice vytvoří řada velmi napěťových konstelací, za kterých není radno riskovat, řádit mohou živly přírodní i teroristické. Extrémisté se mohou pokoušet rozdmýchávat doutnající válečné konflikty. Technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy. Na našem území mohou nastat extrémy vodních srážek, vyvalit se mohou utajované případy neetického a korupčního chování vlivných osobností naší politiky.

7. a 8. srpna se projeví opozice Merkura na Urana republiky a díky tomu může stoupat počet dopravních nehod či výpadků sítí.

11. - 12. srpna mohou zabojovat naši sportovci a kriminalisté ve střetnutích se svými protivníky ( Slunce trigon Mars republiky ).

15. – 16. srpna se ocitne Slunce v opozici na Urana republiky a zase lze očekávat prudší bouře doprovázené výpadky sítí nebo četnější karamboly.

19. -23. srpna se astrologické klima vylepší a lidstvo může být pozitivně překvapeno vynálezy vědy a techniky, obchody by se měly hýbat a burzovní indexy stoupat. (Merkur konjunkce Mars v Panně v trigonu na Urana v Býku ) .

22. – 29. srpna se nad naši republiku přiženou pomyslná astrologická mračna ( Merkur s Marsem v Panně v kvadrátu na Marse republiky ve Střelci ), za kterých může být naše veřejnost pobouřena násilnými trestnými činy a dají se předpokládat ostré střety našich vojáků, kriminalistů a sportovců se svými protivníky, ze kterých mohou vyjít se šrámy na tělech i na duších… Jupiter bude v opozic na Saturna republiky, což může přinést našemu státu ekonomické ztráty a obtížná se státy, se kterými máme obchodní spory.

Zdroj: https://stribrny.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico