Richard Stříbrný - Horoskop říjen 2021

datum 5. 10. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Nejvýznamnější konstelace říjen 2021

27. října v 11.38 hod SELČ se dostává Slunce na své pouti ekliptikou na stejné místo, na kterém bylo při založení našeho státu a horoskop sestavený pro tento okamžik, pak podbarvuje dění v našem státě v následujících 12 měsících. Luna představující v mundánní astrologii lid se nachází ve znamení Raka v harmonickém spojení s Neptunem ve znamení Ryb. V důsledku toho lze očekávat zvýšený zájem obyvatelstva o rodinu či o rodinné příslušníky. Do popředí zájmu obyvatelstva naší krásné země by se rovněž měly dostávat otázky bydlení a o historické či přírodní pamětihodnosti. Stoupat by měla návštěvnost hradů a zámků, národních parků a dá se předpokládat, že Češi a Moravané budou více chodit nebo jezdit na kole. Lid konečně začne více chápat, že harmonie ducha a těla je věc zásadního významu. K moci po volbách se pravděpodobně dostanou mírně pravicově zaměřené populistické strany a dá se očekávat, že levice v naší republice představovaná Sociální demokracií a Komunisty nebude mít na růžích ustláno… Výsledky voleb mohou být vzhledem k napětí mezí tranzitující trojkonjunkcí Slunce, Marse a Merkura ve znamení Vah a Jupiterem republiky ve znamení Raka právně zpochybňovány a soudně napadány. Ministerstvo financí bude mít velmi těžkou úlohu s udržením vyrovnaného rozpočtu, jelikož přijde řada nečekaných výdajů a velkých požadavků zejména ze strany rezortů zdravotnictví a školství. I když ve druhém domě ( finančním ) je obávaný Saturn a s naší ekonomikou to může zprvu vypadat neslavně, Jupiter ve druhé části druhého domu dává velmi slušnou šanci na ekonomický růst a k nastartování budoucí prosperity.

Z hlediska astrologického je zvýšená pravděpodobnost, že říjen nepřinese nějaké „covidové extrémy“ a to i přes snahu těch, kterým by vyhovovalo strašení obyvatelstva ( ovšem horší bude pravděpodobně listopad ). Světová ekonomika a světový mírový proces dostane v říjnu velmi pozitivní impulzy – Saturn, Jupiter i Merkur se dostávají do přímého chodu.

1. října vytvoří Venuše ve znamení Štíra kvadratury na Jupitera mundánně a specificky na Lunu a Urana republiky. V důsledku toho by mohli lidé snáze podléhat svodům ze strany atraktivních leč nespolehlivých partnerů a luxusních věcí.

3. a 4. října bude působit velmi příjemná konstelace – Merkur ve Vahách trigon Jupiter ve Vodnáři. Lidé by spolu měli přátelsky a uvolněně komunikovat a pro tentokráte by měl vítězit respekt a tolerance nad zlobou a nad nenávistí. Je to vhodný čas pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv.

8. – 10. října vytvoří Slunce, Merkur a Mars ve znamení Vah kvadraturu s Jupiterem republiky ve znamení Raka a díky tomu se dá předpokládat, že se lid bude nemoudře dohadovat, který politik či strana jsou lepší či horší podvědomě tušíc, že volební lídři nejsou žádní mudrci, ale pragmatičtí jedinci říkající to, co jim doporučí jejich volební štáby, které mají dobře vykalkulováno, co chtějí voliči našeho politického spektra slyšet… 

14. a 15. října se ocitne Slunce ve znamení Vah v trigonu na Jupitera ve znamení Vah, což vytváří kvalitu času ideální pro podpisy významných smluv a pro nalézání rozumných kompromisů při povolebním vyjednávání.

15. – 28. října budou konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě ( tranzity ) vcelku harmonické, přinášející velkou šanci na vytvoření rozumné koalice, která by u nás vládla v následujících letech. Zabojovat by mohli v těchto dnech nejen naši politici, ale také sportovci či kriminalisté díky vlivům Marse a umělci či obchodníci díky příznivým konstelacím Venuše.

29. a 30. října se ocitá Slunce ve znamení Štíra v kvadrátu na Saturna ve znamení Vodnáře a to zvýší riziku zemětřesení, sesuvů půdy a zřícení budov.

Zdroj: https://stribrny.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico