Richard Stříbrný, horoskop listopad

datum 2. 11. 2020

Nejvýznamnější konstelace listopad 2020

Zatímco mundánní konstelace ( platné pro celý svět ) dávají šanci světové ekonomice spatřit světlo na konci tunelu a v tomto předvánočním měsíci lidé začnou více utrácet. U nás tomu tak být nemusí, jelikož nás v České republice poněkud přidusí obávaný Pán času Saturn, který z konce znamení Kozoroha ( ve kterém vládne a je velmi silný ) vytvoří kvadraturu na Venuši v horoskopu republiky se nacházející ve znamení Vah. V důsledku toho lze očekávat spíše negativní impulzy pro naši ekonomiku, pro naši kulturu i pro náladu obyvatelstva. Lidé pravděpodobně budou stát více u zdi a neutrácet za věci pro ně luxusní a zbytné, nemusí tolik chodit za kulturou, do restaurací a za zábavou. Saturn po nás zřejmě chce, abychom si utáhli opasky, žili skromněji a jedli střídmě. Lze očekávat i oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu.

Z astrologického hlediska je pak pro svět nejvýznamnější polostínové zatmění Luny, ke kterému dojde 30. listopadu a jeho střed nastane v 10.30 hod SEČ. U nás sice viditelné nebude, ale působí v 6. a 12. domě horoskopu naší republiky, takže naše občany může strašit obava ze ztráty práce a z ohrožení zdraví. Ve světě pak mohou v následujících měsících očekávat řádění živlů vzdušného a ohnivého zejména pak v Brazílii, v Bolívii, v Chile, v Argentině, na Aljašce, v jihovýchodní Asii a v centrální části Austrálie od severu na jih, kde se ocitne zatmění z astrokartografického hlediska na hlavních osách lokálních horoskopů.

3. listopadu se dává planeta obchodníků Merkur z pohledu geocentrického do přímého běhu, což by mělo světové ekonomice přinést pozitivní impulz a obchody by se měly začít hýbat.

4. – 7. listopadu bude tranzitující Slunce v trigonu na Jupitera republiky, zatímco tranzitující Mars vytvoří s ním kvadraturu. Výsledkem mohou být mezinárodní spory motivované politickými a ekonomickými neshodami.

9. – 11. listopadu se vytvoří na ekliptice příjemná mundánní konstelace mezi Sluncem pohybujícím se ve znamení Štíra a Neptunem ve znamení Ryb, což je ideální pro návštěvy kulturních zařízení, pro meditace a pro rozjímání, brány k vyšších duchovním stavům budou pootevřeny. Tvůrčí jedinci budou líbáni múzami…

15. – 20. listopadu se nad naší republikou začnou stahovat pomyslná astrologická mračna a ocitneme se v palbě méně příznivých konstelací, za kterých mohou přijít četné havárie v dopravě i v průmyslu, veřejnost může být pobořena násilnými trestnými činy a na veřejnost mohou uniknout utajované informace, které ji zneklidní. ( Tranzitující Slunce v kvadrátech na Lunu, Saturna a Urana republiky ).

16. – 18. listopadu by díky opozici Merkura s Uranem mohl stoupat počet dopravních nehod, technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, nejsou vyloučena ani letecká či železniční neštěstí či výpadky rozvodných a počítačových sítí.

21. listopadu ve 21.39 hod SEČ pak přejde Slunce do znamení Střelce a dochází tak ke změně kvality času.

26. - 29. listopadu pak bude tranzitující Merkur ve znamení Štíra v kvadrátech na Lunu, na Saturna a na Urana republiky, takže na našem území opět můžeme předpokládat zvýšenou četnost karambolů na cestách i v mezilidských vztazích.

30. listopadu v 10.30 hod nastává úplněk tentokráte za polostínového zatmění Luny, což může u citlivých jedinců vyvolat prudké emoce vymykající se zpod kontroly zdravého rozumu.

Zdroj: stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico