Richard Stříbrný, Horoskop listopad 2022

datum 3. 11. 2022

Nejvýznamnější konstelace listopad 2022

Pokud lidstvo nevyužilo mírotvorných konstelací z druhé půle října, tak první dvě dekády listopadu 2022 mohou světu a bohužel i nám v České republice přinést eskalaci politických, ekonomických a v určitých částech světa i válečných konfliktů. 

Pro svět bude asi nejnáročnější astrologická situace mezi 7. a 11. listopadem, kdy se dostane Slunce, Merkur a Venuše pohybující se znamením Štíra do opozice na Urana ve znamení Býka a poloviční kosmický kříž pak doplní Saturn ve znamení Vodnáře. Výsledkem pak mohou být řádění živlů přírodních i teroristických, vyloučit nelze výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami a možné jsou i velké výkyvy na burzách. Vyloučit nelze ani výpadky rozvodných i počítačových sítí nebo útoky hackerů na bankovní systém. Extrémisté s pokusí rozdmýchat doutnající válečné konflikty svými výroky i činy. Oleje do pomyslného astrologického ohně pak přilije úplné zatmění Luny, ke kterému dojde 8.11. a jehož střed nastává ve 12.02 hod SEČ. V následujících 2 – 3 měsících tak na burzách lze očekávat extrémní výkyvy, rozkolísání burzovních indexů, obchodů s kryptoměnami a zřejmě zesílí snaha vytlačit americký dolar z pozic světové rezervní měny, sociální nůžky se více rozevřou a občané nespokojení se svou ekonomickou situací s vládnoucí politickou garniturou mohou své emoce dávat najevo na velkých demonstracích. A dlužno říci, že zejména v druhé dekádě tohoto listopadu může být nás pořádné politické „horko“ a konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice jsou velmi dramatické a mohou přinést i organizované projevy nespokojenosti, tlaky na výměnu ministrů či rovnou celé vlády. 

1. – 4. listopad Slunce s Merkurem kvadrát Neptun republiky zvýší pravděpodobnost komplikací s dodávkami ropy a plynu. Možná jsou odhalení korupčního chování významných osobností, vyloučit nelze ani ekologické havárie či odhalení daňových úniků. Dopravu může pozlobit vodní živel v různých skupenstvích.

5. – 11. listopad - pro svět to budou z astrologického hlediska extrémně náročné dny, ve kterých lze očekávat výbuchy sopek, zemětřesení, tsunami a prudké bouře. Na burzách mohou přijít velká rozkolísání kurzů měn, akcií a komodit. Možná jsou vypuknutí válečných a obchodních konfliktů nových či rozdmýchání konfliktů starých. Šířit se mohou epidemie chorob pohlavních orgánů, močových cest, krku a krvetvorby. 

10. – 19. listopadu přichází řada velmi náročných konstelací specificky ovlivňující dění v našem státě, které leckde nemusí nechat kámen na kameni ! Mimo jiné stoupne riziko výpadků počítačových a rozvodných sítí nebo požárů a výbuchů, může se zvýšit četnost havárií v dopravě i v průmyslu. Možná jsou i oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. Vášně u nás mohou rozdmýchávat násilné trestné činy a oleje do ohně nespokojenosti velké části obyvatelstva přilejou ostré půtky mezi vládnoucí garniturou a opozicí, což může vyústit ve velké demonstraci při příležitosti oslav 17. listopadu. 

21. – 27. listopadu se astrologické klima u nás i ve světě začne měnit k lepšímu a měla by zavládnout lepší nálada a optimismus ve společnosti i na trzích. Lidé by měli díky Střelcovským konstelacím spolu lépe komunikovat, být k sobě velkorysejší a více si odpouštět chyby a selhání. Mezinárodních obchod a vztahy by mohly pookřát.

28. – 30. listopadu se přiženou pomyslná astrologická mračna, ze kterých mohou vyšlehnout blesky. Merkur s Venuší ve znamení Střelce s totiž ocitnou v opozici na Marse ve znamení Blíženců a navíc tranzitující Mars v Blížencích v těchto dnech bude v opozici na svou pozici v horoskopu republiky ve znamení Střelce. Výsledkem mohou být těžké boje našich sportovců a kriminalistů se svými protivníky, možné ostré spory v mezinárodních vztazích politických i obchodních.

Zdroj: www.stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě