Richard Stříbrný, Horoskop květen 2022

datum 2. 5. 2022

Nejvýznamnější konstelace květen 2022 

Z hlediska mundánních konstelací ( platných pro celou Zemi ) lze rozdělit květen 2022 na dvě části – 1. část do 13. května přichází z astrologického hlediska spíše pohodové období, ideální jak pro práci, tak pro lásku a užívání si smyslových požitků. Ve společnosti by měla panovat spíše optimistická nálada, lidé by měli být k sobě přátelští, tolerantní a vlídní, pro tentokráte by měla vítězit láska a velkorysost nad zlobou a nad nenávistí. Je to ideální čas pro zahajování nových projektů, které mají velkou šanci na trvalejší úspěch. 14. a 15. května se přiženou pomyslná astrologická mračna ( Slunce kvadrát Saturn ) a 16. května přichází zatmění Luny se středem v 6.14 SELČ. Tato z astrologického hlediska nepříznivá událost se odehrává za polovičního kosmického kříže mezi Sluncem v Býku ( poblíž nebezpečné stálice Algol ), Lunou ve znamení Štíra a Saturnem ve znamení Vodnáře, a to je nebezpečné planetární seskupení, které může v následujících měsících v určitých lokalitách přinést pokusy o rozdmýchávání doutnajících konfliktů, určité mocenské skupiny se mohou pokusit o změnu rovnováhy sil na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích např. vypovězením smluv. Navíc k této dramatické konstelaci dochází na stupni ekliptiky, který vytváří se Saturnem v horoskopu naší republiky velký kosmický kříž, což nevěstí pro naši ekonomickou a politickou situaci či pro nálady obyvatelstva mnoho dobrého…

1. květen je z astrologického hlediska opravdu čas lásky a harmonie ( Venuše v konjunkci s Jupiterem ve znamení Ryb ). Lidé by měli být povětšinou dobře naladění a více si vážit míru a klidu. Soucit a mírumilovnost by měla většinou vítězit nad zlobou a nad nenávistí.

4. - 5. květen Slunce dostihne na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Býka a díky tomu by mohly být podepsány překvapivé obchodní smlouvy a světlo světa mohou spatřit převratné vynálezy a objevy.

5. – 6. květen Mars trigon Jupiter republiky by nám měl přinést úspěchy ekonomické i politické.

9. - 10. květen Venuše trigon Neptun republiky – ideální dny pro návštěvy kulturních zařízení nebo pro meditace a rozjímání, rovněž pak pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku

10. - 11. květen Mars tranzitující kvadrát Mars republiky zvýší riziko násilných trestných činů, které pobouří naši veřejnost. Naši sportovci, vojáci či kriminalisté mohou svést se svými protivníky těžké boje.

13. - 18. květen – toto jsou z astrologického hlediska pro svět a zejména pro naši republiku velmi kritické dny. Ve světě mohou přijít díky kvadrátu mezi Sluncem v Býku a Saturnem ve Vodnáři zemětřesení v přírodě i na burzách. Na našem území lze očekávat v těchto dnech dramatické děje v přírodě i ve společnosti. Vyloučeny nejsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, možné jsou havárie v hromadné dopravě i v průmyslu.

28. - 31. květen Mars dostihne na ekliptice Jupitera ve znamení Berana a tato žhavá konstelace může v lepším případě vyvolat u lidí vášně sexuální a sportovní, v horším případě se může mnohých zmocnit touha řešit problémy násilným způsobem.

Zdroj: www.stribrny.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico