RETROGRÁDNÍ NEPTUN - 28.6.2022

datum 28. 6. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Jde o čas, kdy odhalujeme své pravé Já a obnovujeme, co jsme kdysi ztratili.

Ať už budete začínat jakékoli nové projekty, Neptun vám pomůže na cestě do neznáma.

Sny vám mohou v tuto dobu hodně napovědět o vaší budoucnosti. Je možné, že ztratíte iluze o lidech i věcech ve vašem okolí a naopak si uvědomíte, co je skutečně důležité. Nenechte se ale skolit sebelítostí, melancholií, úzkostí a smutkem.Věřte své intuici i své vášni.

Retrográdní Neptun povzbuzuje k tomu, abychom přestali snít a vyšli vstříc novým zítřkům. Sny a iluze budou odstraněny, stejně tak falešné reality, ve kterých často žijeme a sami sebe uklidňujeme, že vše je jak má být.

Na řadu tak mohu přijít věci, kterým jsme se vyhýbali - ta tvrdá realita, o kterou nikdo nestojí, protože pravda bývá mnohdy bolestivá a nepříjemná. V době, kdy půjde planeta Neptun retrográdním směrem dostanete šanci tyto věci vyřešit a zpracovat.

Astrologické aspekty provázející tuto událost jsou převážně velmi dobré. Postavení planet vytvoří tzv. Orlí oko. Hledání a nalézání informací, podrobné sledování a řešení problémů - orlímu zraku nic neunikne. Postavení Marsu a Neptunu nás učiní citlivějšími a ohleduplnějšími. Zároveň nám dodá odvahu k hledání a odhalování pravdy o nás samotných. Přinese také zvýšené charisma a podpoří energii přitahování osob do našeho života. Saturn v postavení s Neptunem přináší rozumný a realistický pohled.

Mějte trpělivost a ochotu obětovat krátkodobé uspokojení pro dlouhodobý úspěch. Mars ve spojení se Saturnem přidává obrovskou sílu a vytrvalost k dosažení vašich dlouhodobých cílů. Neptun navíc zůstává pod šťastnou hvězdou Markab. Stejně jako planety Saturn, Uran a Pluto, má i Neptun pověst transformátora. Nutno podotknout, že ze všech uvedených planet je tou nejvlídnější. Nedá vám nůž na krk jako Pluto, nevyšokuje vás jako Uran, ani nad vámi nebude stát s bičem jako Saturn. I tak ale vládne silou, která vás může nechat uvíznout na dně. Ponechte svoje ego stranou a odevzdejte všechno své intuici.

Letošní retrográdní pouť Neptun ukončí 4. prosince.

Zdroj: https://www.facebook.com/cottagewitchapothecary

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico