První “hodiny” po probuzení aneb co se stane, když se nám rozvine mimosmyslové vnímání
V první řadě se dostaví šok, protože zjistíte, že všechno je jinak. Z hodné sousedky se vyklube energetický upír. Ze skvělé všudypřítomné wifisítě je najednou prostředek pro blokování čakry třetího oka. Oblíbené potraviny se mohou proměnit v jedy – skutečně ani ne to vše co je „bio“, je skutečně bio. Z oblíbeného obdivovaného gurua se stane nebezpečný černý mág. Začnete slyšet hlasy „odnikud“, zjistíte, že ne všichni mrtví odcházejí „nahoru“ a že salamandři a víly nejsou jen v pohádkách. A tak bychom mohli pokračovat ještě několik stránek. Takže co dělat, aby se z toho člověk nezbláznil?
Rozhodně zachovat chladnou hlavu a nenechat na sobě nic znát. Vytvořit si silné ochranné vajíčko – klidně na něm pracovat i půl hodiny denně a začít se takto v bezpečí pomalu rozkoukávat a poznávat zcela nový svět. Přesněji řečeno: poznávat jaký ten dosavadní svět skutečně je… Všechny informace si začít ověřovat a důkladně, ale opravdu důkladně začít vše pozorovat skrze své nově probuzené mimosmyslové vnímání. Spřízněné duše, se v pravý čas objeví, ale je třeba se připravit na to, že v osamění můžeme strávit nějakou dobu. Čas během této doby využijeme k tomu, že budeme novými smysly pozorovat nejen vše kolem nás, ale také všechno, co jsme si kdy přečetli a co jsme se naučili. Zjistíme totiž, že řada věcí je opravdu jinak 🙂
Velmi důležité je pracovat se srdeční čakrou a vědomě rozdávat lásku. Otevřená srdeční čakra je pojistka proti zneužití schopností! Proto by pro nás měla být práce se srdeční čakrou již napořád samozřejmostí.
V této době se již pomalu začne rýsovat naše poslání. Proto je velmi důležité začít důkladně pozorovat nejen vnější svět, ale i ten vnitřní. Směřovat pozornost do svého nitra. Pomalu také začneme vnímat znamení a informace, která nám „shůry“ chodí, lhostejno zda je přikládáme andělům či vesmíru. Velmi také pomůže, když si co nejdříve uvědomíme, že náhoda skutečně neexistuje a vše, opravdu vše, se děje vždy z nějakého důvodu. Vše, co se děje, má nějakou příčinu.
Hlavně ale zůstaňme stát nohama na zemi a vše co přijde, přijímejme s láskou a pokorou.
Jan
 

Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png