Propojení se s energií životní radosti uvnitř nás

datum 20. 7. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé,

zdravím Vás v měsíci červenci s tématem: "Propojení se s energií životní radosti uvnitř nás".

Životní radost není ničím podmíněná, je to stav bytí a uvědomění si energie žití v přímém a a skutečném propojení a spojení se ve svém srdci se svojí duší, která nás vede ke skutečné podstatě našeho Já v přítomnosti a otevřeném vědomí svého božství, v propojení matky země a vesmírného otce.

V propojení a spojení se s energií života a vnitřní radostí můžeme otevírat nové dveře k sobě samému, k sobě samé a nacházet vnitřní živou esenci, existenci našeho života. V uvědomění si svého boha, víry a své podstaty jako muže nebo ženy můžeme nacházet nové úrovně prožívání a vhledy do situací v našich životech tak, abychom procházeli životní cykly a obdobími v rozkvětu svoji osobnosti a v plné síle a podpoře důvěry na naší životní cestě s propojeným vědomím své pozemské a nadpozemské povahy, úrovně a podstaty.

Afirmace přivolání životní radosti:

Radost je v mém srdci, dovoluji si být v přímém kontaktu se svojí silou, která aktivuje energii životní radosti, hravosti, lásky a víry. V mém srdci proudí tato energie a já jsem v plném rozkvětu, síle a důvěře v dobro. V životě tančím v lehkosti a hravosti, důvěře a napojení se na tok síly mé podstaty a v projevování životní energie radosti.

Jsem radost.

Žiji v radosti.

Radost mě zcela naplňuje a já prožívám a cítím tuto energii ve všech částech mého bytí, těla, srdce, vědomí živosti a vesmírného tance mého stvořitele v plném přijetí sebe a své duše k vyššímu poselství žít svobodný život.

Děkuji za tuto afirmaci a v hluboké úctě a vděčnosti přijímám tuto sílu do svého energetického těla a pole. Jsem vděčný-á ve spojení a odevzdání.

Tak se staň.

Meditace a channeling k tématu vnitřní radosti.

https://youtu.be/NVmOmXIgk80

Milí přátele, tato nahrávka je k tématu vnitřní radosti a a napojení se na své božství k harmonizování mužské a ženské síly v propojení elementu vody, vzduchu, ohně, země ve spojení s božskou esencí k léčení archetypu vnitřního dítěte s přechodovým rituálem z dětství do dospělosti u mužů a žen v doteku podstaty ženy a muže.

S láskou,
Vivien


Zdroj: www.tantra-vivien.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico