Procházíme posledními dny mocných energií číselné kombinace 222

datum 26. 11. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Jak se přibližujeme ke každoročním branám na konci roku, zdá se, že pole žije a pulsuje očekáváním. Je to hmatatelná energie, že se děje něco velkého. Je to cítit v kostech. Rozhodně to nevnímám katastrofálně, spíš jako konec a nový začátek. Jedna scéna mizí, zatímco další scéna elektrizuje globální scénu. Stará éra se ukončuje, zatímco nová éra se objevuje jako něco úplně jiného.

Pluto pracuje v zákulisí již od roku 2008, razí si cestu znamením Kozoroha a otřásá pevnými institucemi autority ve světě. Pluto odhaluje nevědomé, opomíjené stíny a skryté problémy s dynamikou moci.

Tranzit Pluta v Kozorohu končí, když se 23. března 2023 přesune do znamení Vodnáře. Když planeta dosáhne konečného stupně znamení, je extrémně nabitá a pronikavá. Tento intenzivní vrcholový bod právě teď vibruje v kolektivním poli.

Na osobní úrovni zažíváme Pluto v Kozorohu, který zdůrazňuje naše vlastní zranitelnosti v pokřivených vzorcích a chování, s mocí nebo nedostatkem odpovědnosti. Kde jsme se vyhnuli, odklonili nebo popřeli osobní odpovědnost? Pluto zdokonaluje naši schopnost žít v celistvosti a autenticitě jako svrchované bytosti. Buďte připraveni povýšit na vyšší kapacitu ztělesnění a vyjádření duše v nové éře!

Procházíme posledními dny mocných energií číselné kombinace 222. Galaktické zarovnání nabízí integrační vyvrcholení roku 2022, čas ctít, léčit, řešit a přijímat příliv změn, proudících do našeho života. Byl to mimořádný rok masivních posunů, úprav a přeskupení nového kruhového operačního systému.

Mnozí z vás aktivně a vědomě procházejí procesem duchovního vzestupu a sestupu, které tato zarovnání brány nabízejí. Je to hluboký zážitek, kterého se lze zúčastnit. Když dokončíte jednu fázi, přejdete na vyšší úroveň uvědomění a pravdy duše. Je to postupný proces odkrývání, léčení, transmutace a čištění hustoty z lidské nádoby, aby se posílilo rozšířenější ztělesnění Duše.

Může být náročné prožít tak nestálý a posouvající se přechod z jedné éry do druhé. Sledujte cíl. Společně pracujeme na zaplavení kolektivního pole láskyplnou laskavostí a soucitem pro veškerý život na planetě.

Lovingly, Meg Benedicte

Copyright (c) 2022 Meg Benedicte

ZDROJ: https://newearthcentral.com

Sdíleno ve spočinutí v prožitku srdce, kde se rozvíjí láska jako krásná květina,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico