PROBUĎTE SVÉ SVĚTLO

datum 28. 10. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Neboť vy už jste Pravým Já. Už jste tímto světlem světa. Pocit oddělenosti, konečnosti, jednotlivce je dočasná iluze, která nás doslova zahaluje před nesmírností a vznešeností našeho pravého bytí, našeho nehynoucího ducha. Jak to zjistíme? Zůstaňte s hlasem pravdy, zůstaňte takoví, jací skutečně jste. Můžeme si myslet, že jsme někdo v nekonečném vesmíru. Ale my jsme tím nekonečným, ve kterém se objevuje celý vesmír.


Probuzení Světla v nás. Tato MOCNÁ ENERGIE vyzařuje do světa, a když člověk posílá světlo, lásku, naději a Božskou sílu ostatním, má nárok získat zpět některé z vlastností, které promítáte na ostatní. Můžeme se rozhodnout být světlem, majákem naděje, zářícím paprskem lásky, osvětlujícím prostor kolem nás.


Světlo je informace a vědomí. Světlo je jasnost, kterou potřebujete k vytvoření a soustředění své energie. Nemůžete správně tvořit, pokud nemáte jasno nebo jasný a konkrétní směr, kterým povedete proud svojí energie. Probuzení k vašemu Vyššímu Já vás podpoří v pochopení toho, za jakým účelem se pracovní energie pohybují do vašeho energetického pole, vaší reality a zkušeností (pošťouchnutí vaší Duše), abyste mohli obejmout Pravé Já.


Je čas probudit své světlo, sladit se se svojí autentickou pravdou a vstoupit do své duchovní síly. Obnovte NADĚJI SVĚTLA a LÁSKY zpět do svého života, pomocí implementace změny, kterou byste rádi viděli, projevte (manifestujte) svět, ve kterém chcete žít. Dovolte si SNÍT VE VELKÉM, protože cokoli si přejete, se může doslova splnit – zaměstnejte se manifestací pozitivních myšlenek a používáním naplno rozviňte svoji představivost – pozvedněte své vědomí. Svět se nikdy nezmění, pokud se nezmění každý z nás uvnitř. Buď změnou, kterou chceš vidět ve světě. Buď Světlem Světa.


ZDROJ: Order of the Star
Sdíleno v energii něžné a silné změny, která mění svět,
Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě