Buď hrdá na to, že jsi hodná žena. Buď pyšná na to, že tvá duše je přející. Miluješ intenzívně a hluboce. Pomáháš druhým ze všech sil a zajímáš se o ně.

Možná nemáš ráda svou milou povahu. Přeješ si být více rázná, aby si tě lidé vážili. Chceš být jinou ženou, ale to nelze. Možná tě muži zneužívají a loučí se s tebou se slovy: „Jsi příliš hodná pro mě.“ Proklínáš své srdce, které ti stále komplikuje život. Hledáš chybu jen u sebe. Možná jsi poznala méně lásky, než jsi toužila. Byla jsi několikrát opuštěná. Prožila jsi kruté lekce plné bolesti, slz, nepochopení a nezájmu. Nosíš masku nedostupné ženy, protože cítíš velkou bolest ze zklamání. Málokdo ví, kolik smutku nosíš ve svém nitru. Všechno je možné.

Někdy trvá velmi dlouho, než hodná žena najde své štěstí. Prožije mnoho překážek a lekcí. Mnohé musí pochopit o sobě. Musí se naučit nastavit své hranice. Kráčí po trnité cestě sebelásky, ale nakonec vždy zvítězí. Pozná svou lásku, která ji ocení.

Buď vždy odvážná a nenech se zlomit. Buď stále laskavá jako dosud, přestože máš mnoho důvodů zahořknout. Měj ráda svou dobrotu a nenech se strhnout ke špatnostem. Trpělivě vyčkávej na svou spřízněnou duši, která prožila trápení a zradu jako ty. Nikdy to nevzdávej, přestože se ti to může zdát nekonečné. Všechno má svůj čas. Jsi silná svým citem, zranitelností a odvahou milovat.

S LÁSKOU
DANIELA ZEMANOVÁ

 

Zdroj: FB Daniela Zemanová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě