Pro muže to nejlepší - čas transformace

datum 21. 6. 2020
Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

Mužský svět je od počátku zrození formován ženou. Skrze matku se rodí a přijímá programy obou rodičů. Skrze partnerku lze vyléčit mužské srdce a otevřít se bezpodmínečné lásce. Přijmout veškeré své části a zbavit se starých vzorců mužství působících v kolektivním vědomí, to osvobodí vědomého muže.

Doba čtení 7 min.

Cesty k sobě


19.06.2020

Nastal čas nahlédnout do vnitřního nastavení mužů z jiného z úhlu pohledu, neboť přicházejí informace právě pro muže. A tak je tento článek primárně pro ty, s kterými bude rezonovat, a kteří jsou připraveni na velkou změnu ve svém životě. Jdeme do hlubin vaší duše pánové a já předem děkuji za možnost být toho součástí.

V poslední době chodí na terapie více mužů, což mě velice těší a každé setkání je pro mě dar poznání této dokonalé esence mužské síly a podstaty bytí z jiného úhlu pohledu, než znám. A možná i právě proto jsem nyní vedena k něčemu nehoráznému - podívat se do vnitřního nastavení mužů z jiného úhlu pohledu a předat informace, které tento úhel pohledu přináší.

Takže tento článek je primárně pro muže. Udělejte si nyní čas jen sami na sebe. Zklidněte svůj dech, uvolněte své tělo a otevřete vaše srdce natolik, nakolik jste toho nyní schopni. Jdeme do hlubin vaší duše a stačí to jenom procítit.

Mužské srdce první pohled do hlubin

Každý muž má svůj vlastní jedinečný příběh a jedinečné naučené vzorce na propuštění, ale každý muž má také svou prapodstatu, to čisté uvnitř sebe, kam nyní směřuje a od čeho se lze odrazit a začít nechat tvořit nový život. Nyní nahlédneme do této prapodstaty. Zhluboka dýchejme a pomalu svůj dech nechme procházet přes naše srdce tělem....

Čistota - tohle místo je čisté, otevřené a připravené konat z lásky.

Začíná to spojením muže a jeho matky, první poznání světa skrz ženu. Matka nese informace o ženách jako takových a zde se rodí první láska sama k sobě, k ženám, ale i první naučené vzorce (programy) a s tím spojená traumata. Je to citlivé téma a místo a srdce každého z mužů (a nejen jich) je zde formováno.

Ať už je to téma nedostatku lásky, nebo naopak připoutání se, je v tomto období přenášena většina vzorců a programů rodu skrz toto posvátné spojení. Matka nese energii a informace rodu ve svých buňkách a porodem tyto informace přenáší dál na dítě. Nejen ona, ale samozřejmě i otec předal své buněčné informace. A právě tyto informace, které jsme jako děti obdržely, nás nyní formují a my naší energií a spojením v naší rodině nabíráme další informace v podobě "výchovy" - tzv. programů a vzorců.

Není zde ale viník ani oběť, jsou tu jen lidské bytosti, které konaly v té dané chvíli to nejlepší, co uměli a mohli, neboť nebylo možné konat jinak. Nehledejme viníka ani oběť, vše se dělo samo a tak, jak bylo v daném období nejlepší možné. Byl to náš dokonalý život - zkušenosti, které jsme měli obdržet, abychom nyní byli takový jací jsme.

Zde si muži nesou první pocity nedostatečnosti, méněcennosti a hlavně zde odevzdali svou sílu a prapodstatu toho, kdo ve skutečnosti jsou. Hodně silný prožitek, který je nyní spatřen a může být uznán a propuštěn.

Mužské srdce druhý pohled do hlubin

V této vrstvě mužského srdce jsou partnerky, kdy muž své matky a svého otce již ovlivněn programy rodu, systému a naučenými vzorci volí partnerku, která má zacelit rány a dát lásku zvenčí. Mužské srdce touží po čisté lásce a je ochotno se pro ni obětovat. Zde se setkávají traumata a programy v různých podobách a zrcadlech podle toho, co si neseme za svůj osobní příběh a téma.

Zde je důležitá role ženy (partnerky), neboť ona drží v rukou ovládací panely. Ve chvíli, kdy muž otevře ženě své srdce, začne časem přímé a zraňující zrcadlení pro oba dva, ale žena je ta, která to může zastavit. Zde není opět čas pro viníka či oběť, je zde místo jen pro pochopení, uzření a návrat do svého srdce. Žena, stejně jako vy jen hraje divadlo (zrcadlení), které potřebujete, a pro které jste si tento vztah vybrali, stejně jako ona.

Jen přes poznání sám sebe lze zažít skutečnou lásku a navrátit se do své síly a prapodstaty toho, kdo jsem a co doopravdy chci.

Nikdo zvenčí, žádná žena, dítě, kamarád ani rodič vám nedá tu čistou lásku, které vaše srdce potřebuje, a kterou hledáte. Hledáte sami sebe, abyste mohli plně cítit sami sebe (skutečný života) a věděli jste - kdo jste a co v životě chcete a co už ne.

Vaše síla je láskyplná, laskavá a tvořící, ale lze ji naplnit jen přes sebe.

V této fázi jde o odpoutání se od lásky zvenčí a nalezení lásky sám k sobě, zde je čas na přijetí svého vnitřního dítěte. Může pomoci když si vezmete fotografii ze svého dětství, nejlépe která ve vás vyvolává rozjitřené citlivé emoce, ale nemusí to tak být.

Vnitřní dítě je proces, který vám umožní přijmout sám sebe a začít si dávat lásku, péči a ochranu. Již ji nebudete očekávat zvenku, ani ji dávat ven a hledat někoho, komu byste ji mohl dát, ale nejdříve ji dáte sami sobě, abyste se dostali do své síly, do své prapodstaty a mohli uvidět sebe a cítit láskyplným srdcem.

Energie v mužském těle a jejich přijetí další cesta do hlubin

Chcete být muži, ale definice co znamená muž je poškozená a zakrytá v programech starého systému a naučených vzorcích (v médiích jakbysmet). Ovládací programy, které z muže udělali nástroj na vydělávání peněz, na zabezpečovače rodiny a toho, kdo má zodpovědnost za to, zda rodina přežije. Tlak a požadavky na muže jsou v kolektivním poli nesmyslné, berou mu jeho sílu a odvádějí od jeho srdce a vlastních potřeb. Tyhle iluze je potřeba opustit a nahlédnout do svého nitra.

Ano, může to chvíli bolet a chce to odvahu, ale vaši předci v mnoha bitvách dokonce položili život za to, abyste se mohli narodit a vy máte nyní jediný úkol - přestat bojovat sami se sebou a nahlédnout do svého srdce. Pokud jste dočetli až sem, je čas, váš čas a vaše příležitost změnit svůj život, změnit sami sebe.

Co doopravdy chcete? Kdo doopravdy jste?

Stačí jen položit si tyto otázky a rozhodnout se pro život ve své vlastní pravdě, pro život ve svém srdci a pak vše odevzdat životu a nechat život, ať tu nejlepší cestu najde vám přímo na míru. Stát se pozorovatelem svých pocitů a emocí a jen vědět, že váš život se nyní tady a teď pro vás narovnává. Nekonat, to bude pro vás nejtěžší úkol:)

Začíná totiž docházet k vnitřnímu energetickému namíchání mužsko-ženských energií podle vaší prapodstaty, podle vaší jedinečné esence. Začnou se vracet vaše části k vám do života - do vašeho srdce. Dovolte si to a nechte život tvořit. Jste složeni z obou energií, toto budete muset přijmout. Vaši sílu a mužství to neohrozí, ale vaši ženskou stránku je potřeba také přijmout a nechat se spojit s vaší mužskou, abyste byli celistvý.

Je jedno zda u vás nyní převažuje mužská stránka nebo ženská stránka, neboť cokoliv co není v rovnováze značí o neodpuštění, neopuštění minulosti, ukazuje na traumata a nepřijetí života jako takového (programy jako ublížení z dětství, výchova, málo lásky od partnerek, těžký život, karamboly, nespravedlnost, atd.).

Obě tyto mužsko-ženské stránky lze vyléčit přes přijetí vnitřního dítěte a bytí ze svého středu (ze svého srdce). Přijetí toho, že všechno co se stalo, se stalo pro vaše nejvyšší dobro, pro váš růst, pro vaše probuzení a vystoupení ze systému a jednou třeba pochopíte, proč to tak mělo být.

Nyní si prostě tu lásku, kterou jste podle vás nedostali, vezměte sami, dejte lásku sami sobě tady a teď.

Muž ve své prapodstatě hlubina poslední

Jděte do svého srdce, do jeho středu, je tam tma, propast nad kterou stojíte a nevidíte na její dno. Na jejím dně je smrt, odpoutejte se od kraje propasti a nechce své tělo padat - volně padat touto propastí. Není nic čeho se chytit, není nic, co je možné uvidět a pochopit, jen přijmout život takový jaký je. Mějte zavřené oči a padejte a prociťujte všechny pocity, které u tohoto pádu máte. Je to váš pád, vaše smrt toho života, který nyní žijete, abyste mohli nalézt sami sebe a svůj nový život.

Až spadnete na samé dno propasti, buďte na zemi jak dlouho budete potřebovat, propouštějte všechny pocit, které již nepotřebujete a nebo žádné mít ani nemusíte, každý máte tento proces jedinečný. A nyní když už nemáte nic a jste nic, vstaňte a prociťte své skutečné srdce a jeho hodnoty...

Čistota - stálost - sebehodnota - sebeúcta - sebeláska - jednoduchost bytí - kvalita lidského života - kvalita sama sebe - síla rytíře - čestnost - pravdomluvnost - laskavost - láskyplnost - štědrost - celistvost - odvaha - připravenost - podpora - bezpečí - ochrana - požehnanost - milost - hojnost - jemnost - čistota... (dosaďte si i hodnoty, které vám zde chybí)

Návrat nového muže a jeho nového života

Vaše srdce je čisté, je to samotná láska celého vašeho bytí. Není nic co by vám mohlo ublížit a komu byste mohli ublížit vy. Jste čistou energií, která se nyní zrodila a nyní se bude ukotvovat v novém životě. Nespěchejte, dejte si tolik času, kolik budete potřebovat. Stejně se vše děje samo a vy nemůžete změnit a ani ovlivnit co se bude dít.

Jen buďte a řiďte se tím, co cítíte, co doopravdy chcete. Jste nyní sami sebou, svým pánem, svým guru, svým velitelem. Jste mužem nového života, mužem, který nic nepotřebuje, nic nechce, nic nemá a přeci má největší hodnotu, kterou kdy měl. Hodnotu toho, že je.

Nyní nechte tento proces v sobě doznít, neřešte ho hlavou, myslí a i když myšlenky budou ještě chodit, jsou to jen myšlenky, které na vás nemají vliv. Vy se řídíte srdcem a necháváte svůj život, aby se tvořil podle vašeho srdce a ne myšlenek. Jste nádherní, protože jste a to celé stačí!

Krásný život ve své síle všem.

Autorka: Mahulen Kisir

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico