„PŘÍZNAKY VZESTUPU“

views 1 598 datum 19. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Herxheimerova reakce je užitečný kousek poznání, v kterém kdokoli na cestě probuzení/samoléčení najde velký užitek a porozumění.

V zásadě, když odstraňujeme toxiny z těla, ať už jde o fyzické toxiny, emoční stagnaci, traumata nebo mrtvé chi, často pocítíme účinek uvolňování toxinu.

Mnozí si uvědomují, že když dosáhnou vyšší úrovně vibrační frekvence, často si začnou všímat bolesti těla, emoční nestability a nepohodlí.

Často tyto nepříjemnosti nazývají „Příznaky Vzestupu“.

Za „vysokými vibracemi“ a „nízkými vibracemi“ je docela dost informací, které je třeba pochopit, abychom rozpoznali, jak tato energie funguje, ale ještě důležitější je otázka, co můžeme udělat pro to, aby „Příznaky Vzestupu“ zmizely?

Nahlížejme tedy na tyto symptomy jako na nic jiného než hustou energii vyplavující se z těla, jak frekvence stoupá do otevřenějších, tekoucích, jemnějších energií. Skoro jako pytle s pískem v horkovzdušném balónu.

Když stoupáme, cokoli uvězněné uvnitř svalové paměti ukotvující opačnou energii k tomuto zvedání, začíná být zřejmý čistý pocit, když se vše pokouší stáhnout zpět dolů do těžké hustoty. Působí to bolestivě, napjatě, úzkostlivě nebo prostě těžce, jako kdyby byl kousek vás najednou 4x těžší než zbytek vaší bytosti.

Trauma nemůže existovat v lehkém, radostném, otevřeném a volně plynoucím systému. Slušným příkladem by byly kameny v oceánu, případně se rozpadající na písek. Jak frekvence těla prudce stoupá, všechny těžké věci uvízlé v tomto systému si vynutily cestu ven, téměř jako v reakci na kosmickou gravitaci.

Cokoli, co udržuje napětí, je nuceno natáhnout se bez varování, protože se prudce a někdy i násilně čistí. Pomyslete třeba na linii svalu nataženého do bodu zlomu, aniž byste ho předem zahřáli.

To může být samo o sobě traumatizující, ale stejný proces s jemně zahřátým svalem, procvičeným a roztaženým, může přinést život měnící výsledky, protože trauma obsahuje cestu relaxace, kterou je třeba propláchnout.

Abychom z „Příznaků Vzestupu“ udělali termín minulosti, musíme převzít proaktivní roli v našem vzestupu. Nemůžeme čekat na výbuch epifanie a spojení, které spontánně zvyšuje naši vědomou frekvenci. Musíme to vědomě vytvářet.

Musíme vědomě propláchnout traumata, programy předků a shnilé energie bezpečným a účelným způsobem. Divoké výboje vědomého povědomí budou přicházet stále, ale místo toho, abychom se soustředily na uvolnění veškeré hustoty, kterou nemůžeme vzít s sebou na další úroveň, budeme moci prozkoumat nový rozsah vědomí tak, jak se má zkoumat.

ZDROJ: www.unleashingnaturalhumanity.com, Eric Raines

Sdíleno v sebe-pozorování, a šíření něhy a vnitřní síly, která mění svět,

Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021