Zdroj: Pixabay.com
Jsem vděčný, že jsem zde a jsem chanelován tímto zdrojem.
Byla to dlouhá cesta pro nás a pro lidstvo. Nyní uběhlo asi 40 let od okamžiku, kdy došlo ke Galaktickému šíření informací a bylo zastaveno. Přenos byl z Anglie na kanálu BBC, rozhodli jsme, že lidstvo není připraveno pro galaktické šíření informací. Takže na začátku roku 2000 se předpokládalo uskutečnění dalšího šíření informací, ale bylo přerušeno temnými silami 11. září. Nyní jsme v roce 2020 a tentokrát věříme, že jsme na správné cestě pro Galaktické šíření informací a vzestup lidstva.
Jen nám potěšením oznámit, že děláme vše možné pro záchranu lidstva od temných sil, které se stále ještě snaží přerušit událost. Prosíme, nebuďte vystrašeni Koronavirem, je to další pokus negativních sil o zastavení galaktického odhalení. Doporučujeme vám, abyste nenechali strach nad vámi zvítězit a prosíme vás, ať meditujete, pro zvýšení svých vibrací. Děláme tu naši část z jiného místa a snažíme se zastavit a odstranit Koronavirus, který byl vytvořen v laboratoři.  Kabala chtěla vyvolat paniku a úzkost na globální úrovni. Je nám potěšením říct, že pracujeme velmi vzadu za oponou. Předcházíme mnoha katastrofickým událostem, které by mohly zničit lidstvo a uvést matku Zemi Gaia do velké úzkosti. Když vidíte ty velké množství chemtrails na nebi, proč si myslíte, že jste ještě živý? Je to proto, že je neustále neutralizujeme. Kdybyste viděli množství jedu, které je házeno na lidstvo, tak byste pochopili, kolik práce děláme.
Chtěli bychom lidstvu poradit, aby dělali svoji část intenzivněji. Mimo to, pracovníků světla je třeba připomenout, že žít svůj vlastní život a jet na dovolenou není v tomto okamžiku prioritou. Priorita v tomto okamžiku je pomoct lidstvu vzestoupit. Chtěli bychom, abyste si to pamatovali v každodennosti a každé minutě vašeho dne, protože toto je váš úkol tady. Toto je důvod proč jste sem přišli a dobrovolně jste se nabídli tady být a pomoci lidstvu, tak prosím dělejte to, co jste slíbili a my budeme také dělat to co jsme slíbili.
Jsme zde na Zemi už dlouhou dobu, jsme připraveni přejít k následujícímu úkolu, ale nemůžeme. Musíme dokončit tuto misi zde. Nemůžeme se dočkat, kdy rok 2020 je rokem Vzestupu lidstva a rokem šíření informací.
Brzy se vrátím abych dodal další informace ohledně pokroku Vzestupu a Galaktického šíření informací.
Děkuji, Ashtar
Channeling nám zaslala Jaroslava Šafratová

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě