Přednášky z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, duchovního obohacení, ale také inspirace z oblasti zdravého životního stylu. To je Festival Evolution. Navštívit je můžete o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Na Festivalu Evolution se sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, ve které se představí přes 150 účinkujících.

Od propojení duší až po energetická cvičení

Návštěvníci se na festivalu dozví vše o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice, představí se také témata, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti. Nebude chybět astrologie, energetická cvičení nebo biotronika. Čekají na vás také novinky o relaxačních a léčebných centrech, meditačních technikách, masážích či aromaterapii.

Navíc si zde můžete vybrat cvičení, která posilují tělo i mysl. Bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si na Výstavišti můžete zdarma vyzkoušet například jednoduché jógové techniky, základy taiči, různá dechová cvičení, meditaci nebo třeba bollywoodský tanec.

Zdraví a vztahy spolu souvisí

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a na festivalu se s některými seznámíte.
Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci vám poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.
Na festival dorazí také německý lektor a duchovní kouč Gerhard K. Pieroth. V své přednášce vám osvětlí několik překvapivě snadných způsobů, jak dosáhnout spokojenosti a štěstí v našem životě.

Koučovací zóna

Chcete znát odpověď na nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte víc, i když se snažíte sebevíc? Zabýváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? Pojďte zjistit proč!

Na festivalu si budete moci zdarma vyzkoušet koučovací poradnu, kterou připravil autor metody Emočních rovnic Aleš Kalina. Otestovat si můžete oblasti, které jsou v našem životě nejdůležitější. Jedná se o oblasti dětství, práce, peněz, zdraví, talentů, vztahů a depresí.

Těšit se můžete také na rozsáhlou food zónu s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin, ale také na nabídku přírodní kosmetiky nebo ekologických produktů pro domácnost. Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png