I vy můžete přispět k našemu cíli a šířit petici za dobrý zákon o Národním parku Šumava. Jak na to?

1. Pošlete odkaz na on-line petici svým přátelům a známým. Tamtéž si ji můžete stáhnout a vytisknout, nebo se podívat na mapu míst, kde ji lze podepsat fyzicky.
www.hnutiduha.cz/petice/

2. Naše práce je postavena na důvěře a finanční podpoře veřejnosti. Bez ní bychom ji nemohli dělat. Podpořte Šumavu drobným darem.
www.hnutiduha.cz/podpora/

Líbí se Vám naše práce pro Šumavu? Věděli jste, že naše slovo má váhu i díky přísné finanční nezávislosti na nadnárodních korporacích a soukromých firmách? Jak to děláme? Díky podpoře tisíců drobných dárců! Přidejte se i Vy – snadno a rychle.

Prosíme, pomozte nám ochránit hnízdiště tetřevů v pralese na Smrčině či rysí chodníky v kaňonu Křemelné před motorovými pilami a harmonickou šumavskou krajinu před developerskou zástavbou.

O zásadních událostech v ochraně šumavské přírody Vás budeme informovat. Děkujeme.

Jaromír Bláha, expert programu Lesy

Copyright © 2013 Hnutí DUHA, All rights reserved. Tento e-mail byl odeslán na adresu mirka.mikulova@seznam.cz na základě podpisu elektronické petice, nebo petičního archu Hnutí DUHA o.s.

Hnutí DUHA Údolní 33 Brno 60200 Czech Republic

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png