Bolesti hlavy.
Trpí lidé kteří sami sobě ubližují. Až vás bude příště bolet hlava zamyslete se kdy jak jste si ublížili. Odpusťte si a bolest hlavy se rozplyne v nicotu ze které přišla. Migrény si způsobují lidé kteří chtějí být za každou cenu dokonalí a vyvíjejí na sebe silný tlak. Příčinou je i silný nahromaděný a potlačovaný hněv. Je zajímavé že tuto bolest může téměř vždy zmírnit pokud si budeme tlačit na kořen nosu. Tlak může být mírnější ale minimálně 5.minut u čehož by jste se neměli sledovat. Tím že se sledujete zvyšujete svůj tlak který tuto bolest jen upevňuje a udržuje stále silnou. Musíte naprosto odejít s těla. Jak myšlenky tak duší.

Laryngitida
Obvykle znamená hněv tak silný že nám až zabraňuje mluvit. Krk také představuje tvůrčí proud v těle. V něm projevujeme své tvůrčí schopnosti. Jsou-li potlačeny nastávají krční potíže většinou u lidí kteří celý život žijí jen pro druhé a nikdy se nedostanou k tomu co sami chtějí. Křičíme do své duše a potlačujeme své emocionální stavy. Vytváříme si nové somatické onemocnění dutin v každém počasí. Neustále se snažíme někomu vyhovět ať už v partnerství tak lidem kolem naších životů. Lidé kteří trpí Laryngitidou mají dlouhodobé problémy ze svou Matkou.

Páteř.
je opěrný systém. Problémy v oblasti zad signalizují že necítíte pevnou oporu. Příliš často se domníváte že naší oporou je práce rodina nebo příbuzní. Ve skutečnosti nás bez výhradně podporuje Vesmír život sám. Problémy s hrudní páteří souvisejí s pocitem nedostatku citové opory. Manžel manželka milenec přítel nadřízený vám podle vašeho názoru nerozumějí nebo vás nepodporují. Mnohokrát se vaše páteř staví do vaši role duševního stavu čímž poukazují na lidi kteří trpí úzkostmi depresemi a hysterií. Tito lidé mívají velký problém s krční páteří a také celkovou stabilitou. Naklánění své těžké duše vyvolává poruchu pohybových ústrojí po dlouhé roky.

Žárlivost.
Přesně to je slovo které bude v budoucnosti zařazeno a diagnostikováno jako onemocnění psychické. Žárlivost je sestrou vztahovačnosti. Žárlivost vyvolává rakovinu tlustého střeva a rakovinu štítné žlázy. Vše je propojeno nervovým systémem společně s duší a tělem. Velký tlak rozkolísává po celý život organismus a zatěžuje jej tak silně že ničí vše co podporuje imunitní systém. Z psychologického hlediska je to touha chránit svůj vztah před potenciálními konkurenty. Patologická žárlivost je pro vztah bez výjimky likvidační a vyvolává cukrovku. Lidé milující sami sebe a den co den se vnímají ve svém zrcadle pravdy. Patologická žárlivost je obecně spojována spíše s muži a to z jednoduchého důvodu. Jejím častým důsledkem je totiž domácí násilí a jeho oběťmi jsou už z hlediska rozložení fyzických sil většinou ženy.

Gabriel

Zdroj:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2160417300947071&id=100009364671108


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě