Na Velký pátek ve 13:12 hodin si pro nás obloha nachystá magický růžový úplněk. Proč zrovna růžový? Tento měsíc značí to, že jaro je tady, květiny začínají kvést. Název Pink Moon pochází z jednoho z prvních jarních květů, a to mechu Phlox. Tato růžová senzace se bude konat ve znamení Vah. Co nám přinese? A čeho se obávat?

Vztahy za hranou Tento růžový měsíc se bude konat ve znamení Vah a nabádá k tomu, abychom se zaměřili na vztahy. Souvisí také se sexualitou, mocí, smrtí a znovuzrozením. Vaše vztahy budou daleko za hranou. Za hranou všeho obvyklého. Zažijete to nejintimnější a nejneobvyklejší! Musíte si uvědomit, že váš vztah musí projít změnou, ať už bude pozitivní, nebo negativní. Energie růžového měsíce vás budou nutit přemýšlet a jednat. Znovuzrození versus smrt I když bude energie toho úplňku velmi mocná, vše bude záležet na vás! Buď budete sklízet plody vaší odvahy, nebo půjde o konec něčeho neuskutečněného. Vaše odvaha bude odrážet vaši identitu. Přemýšlejte o tom, co chcete sklízet ze svých vztahů, ale i z vašeho jednání. Můžete se znovu narodit, ale také můžete umřít. Umře vaše vnitřní já, vaše osobnost. Musíte správně načasovat intenzitu vnímání a chování. A to především tam, kde víte, že to nejvíce ovlivní váš život. Vzkříšení vašeho JÁ Úplněk ve Vahách nese velký tlak na utváření vztahů a vnitřní cestu. Není dobré blokovat něco, co potřebuje uvolnění. Růžový měsíc brutálně ukazuje na temnotu, úzkost, vnitřní boj, schopnost vzkřísit to mrtvé ve vás! Má za úkol transformovat váš milostný život. Nebude to tak ,,růžové“, jak se může zdát.

Zdroj: Extra.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě