Na Velký pátek ve 13:12 hodin si pro nás obloha nachystá magický růžový úplněk. Proč zrovna růžový? Tento měsíc značí to, že jaro je tady, květiny začínají kvést. Název Pink Moon pochází z jednoho z prvních jarních květů, a to mechu Phlox. Tato růžová senzace se bude konat ve znamení Vah. Co nám přinese? A čeho se obávat?

Vztahy za hranou Tento růžový měsíc se bude konat ve znamení Vah a nabádá k tomu, abychom se zaměřili na vztahy. Souvisí také se sexualitou, mocí, smrtí a znovuzrozením. Vaše vztahy budou daleko za hranou. Za hranou všeho obvyklého. Zažijete to nejintimnější a nejneobvyklejší! Musíte si uvědomit, že váš vztah musí projít změnou, ať už bude pozitivní, nebo negativní. Energie růžového měsíce vás budou nutit přemýšlet a jednat. Znovuzrození versus smrt I když bude energie toho úplňku velmi mocná, vše bude záležet na vás! Buď budete sklízet plody vaší odvahy, nebo půjde o konec něčeho neuskutečněného. Vaše odvaha bude odrážet vaši identitu. Přemýšlejte o tom, co chcete sklízet ze svých vztahů, ale i z vašeho jednání. Můžete se znovu narodit, ale také můžete umřít. Umře vaše vnitřní já, vaše osobnost. Musíte správně načasovat intenzitu vnímání a chování. A to především tam, kde víte, že to nejvíce ovlivní váš život. Vzkříšení vašeho JÁ Úplněk ve Vahách nese velký tlak na utváření vztahů a vnitřní cestu. Není dobré blokovat něco, co potřebuje uvolnění. Růžový měsíc brutálně ukazuje na temnotu, úzkost, vnitřní boj, schopnost vzkřísit to mrtvé ve vás! Má za úkol transformovat váš milostný život. Nebude to tak ,,růžové“, jak se může zdát.

Zdroj: Extra.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png