Zdroj: Pixabay.com

Filmové zpracování Příběh tantry poutavě představuje hinduistickou i buddhistickou tantrickou tradici. Na autentických příbězích popisuje tantru a její podstatu.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Dokumentární film Viliama Poltikoviče nás přenese do tantrické tradice. Indická umělkyně Papia Ghoshal nás provede světem tantriků. „V Tantře se pozvedneme tím, čím ostatní lidi padnou, včetně sexuality“. Tato věta pronesená Stanislavem Grofem, jedním z aktérů filmu, vystihuje podstatu tantry, která je evropskému divákovi často vzdálená, a přece se týká nás všech. Zavítáme do různých hinduistických obřadů a buddhistických praktik, které prohlubují tantrické umění, porozumění sobě, smrti i životu. Dokument v nás probouzí zvědavost, vtahuje nás do různých podob tantrické tradice a zažehne v nás jiskru poznání. Poznání, že v životě jde o něco víc než o existenci samotnou. Kultivace energie a poznání všech našich částí, i těch tabuizovaných, je zásadní pro rozvoj duše a dobrý život. Cesta tantry je život sám ve své nejhlubší podobě.

Ukázka filmu


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě