Zdroj: Pixabay.com

Jak změnit naučenou realitu? Naše tvořivá mysl umí přepsat každý vzorec, který do nás byl v minulosti vložen. Tvořme nové, láskyplné vzorce našeho šťastného života a vše  ostatní přepisujme.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Žijeme naučenou realitu, kterou ale můžeme měnit.

Většinu našich nastavení, myšlenkových programů, postojů, konání jsme přejali, okoukali, naučili se už v raném dětství, další pak v průběhu života na základě nějakých většinou silných prožitků-zkušeností.

Často pak v životě nejsme v přítomnosti a jednáme dle těchto naučených, zažitých, navyklých nastavení, programů, jedeme na jakéhosi autopilota aniž to víme.
Naše minulost nás tak ovlivňuje více, než si uvědomujeme.

Aby se naše realita začala proměňovat, je třeba především přijmout fakt, že my jsme ti, kdo svou realitu tvoří. Jak a čím ji tvoříme? No právě těmi našimi nastaveními a programy.

Když začneme poznávat více sebe a seznámíme se se svými nastaveními, přesvědčeními, můžeme s nimi pracovat a měnit je, což má pak přímý vliv i na proměnu naší vnější reality.

Obraz „Přepis vzorců..“ nese podporující energii pro uvědomění a přepis starých, již přežitých vzorců myšlení, nastavení a přesvědčení, jednání i konání. Zároveň podporuje vytváření a přijímání takového způsobu myšlení, jednání a konání, které souzní s novým ukotvujícím se paradigmatem jednoty.

Přepis vzorců – olejomalba na plátně, 30 cm x 30 cm, originál na prodej, též možnost reprodukce. Kontakt, Galerie, Barvy od rána do večera, od večera do rána.

Žijeme naučenou realitu, kterou ale můžeme měnit.

„Potřebujeme podstatně nový způsob myšlení, jestliže má lidstvo přežít.“
– Albert Einstein

Autorka: Martina Musilová

Zdroj:martinamaat.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě