Předpověď pro rok 2020

datum 20. 12. 2019

Milí přátelé,
posílám Vám slíbenou předpověď na rok 2020.
Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaši skvělou přízeň, za podporu, za sdílení mých příspěvků❤️🙏
Velmi si všech vážím a chci Vám říct, že jste úžasní a těší mě, že jsme spolu naladěni na stejnou vlnu, a že v tomto duchu se i naše cesta ubírá dál💜🕉😇
Přeji Vám, ať jste spokojení, zdraví, ať se Vám splní to, co si přejete. Dále Vám přeji odvahu a sílu na Vaší cestě, ve Vašich životech, abyste ten příští rok prožili v lásce, se zodpovědností, v míru a věřili jste sami sobě a tomu, co vám říká Vaše srdce. Mám Vás ráda😘
Jsem tu pro Vás, tak pokud se budete chtít objednat na výklad, na regresní terapii, předání poselství či osobní vedení, napište mi. Aktivní budu po vánočních svátcích a můžeme domluvit vhodný termín.
Do Vánoc chci nadělit ještě 2 dušičkám dárečky, ale o tom Vám napíšu ještě později.
Předpověď pro rok 2020 je i v audio verzi na mém youtube kanálu😉

🍀🌲🌷⭐️🌈
Měli bychom se připravit na to, že další roky, včetně roku 2020 budou opět náročné, že transformační energie nás nenechají i na dále na pokoji, ba naopak budou na nás tlačit více a více, protože je potřeba ze sebe dostat všechno to, co v nás přebývalo po tisíce let, tedy jak vám často ve výkladech říkám, vše nefunkční a zastaralé.
Měli bychom všichni pracovat na tom, abychom se co nejvíce dostali do energie srdeční čakry, do lásky a sami k sobě.
Je potřeba dojít k rovnováze, harmonii, a to vše sebou přináší procesy, změny, které jsou pro nás nevyhnutelné.
Když se podívám na všechny karty, které jsem si pro následující rok vytáhla, tak ten výklad je v celku pozitivní. Karty nás upozorňují na to, na co bychom se měli zaměřit, s čím pracovat, do čeho vkládat naši energii.
Budeme řešit témata vlastnění, naší stability a můžeme zažít také prověření, zda jsme dostatečně pružní.
Důležitou změnou, která se bude pomalu hýbat a dostávat nový směr, nastane v oblasti peněz a financí. Změna by měla nastat hlavně v jejich vnímání. Je čas, abychom nechali za sebou veškeré omezující názory nebo přesvědčení, které jsme o penězích měli a abychom dovolili, aby se nám do života dostalo více pozitivního vyjádření této energie. Je potřeba pustit staré vzorce, přesvědčení a vnímání této energie.
Peníze stejně jako láska jsou založeny na dávání a přijímání energie. Pro některé lidi je těžké dát a ukázat lásku. Pro jiné je zase obtížné lásku přijmout a cítit se jí „hodni“. To samé platí o penězích. Jste štědří? Jste ochotni se otevřít a přijmout ve svém životě peníze? Je čas! Můžete si představit sami sebe, jako skvělého správce hojnosti pro dobro všech, a vydat se po této cestě. Zákon přitažlivosti vám vaše názory bude manifestovat. Otevřete se, a když přemýšlíte o penězích, umožněte přístup expanzivní energii. Buďte štědří vůči sobě i ostatním a také vděční za dary a lekce, které vám do života tato energie přináší. Otevřete své srdce, aby dávalo a přijímalo více. Obejměte hojnost a peníze přivítejte. Používejte je vědomě a předávejte je dál.
Svoji pozornost věnujte také svým snům. Skrze vaše sny můžete dostávat důležitá sdělení. Poselství vašich snů a zkušenosti v nich zažívané se nikdy zcela neztrácejí ani nezapomínají. Stávají se naopak součástí vašeho nevědomí, aby tak vaše činy byly vedeny moudrostí a láskou vašeho vyššího já.
My všichni jsme multidimenzionální bytosti a jsme propojeni s vyšší moudrostí a dimenzemi. Spousta z nás jsme sem přišli z jiných částí vesmíru a i ve spaní může spousta z nás zažívat velká dobrodružství, práci, učení...Proto je dobré si z vašich snů pamatovat, to co se k vám skrze ně dostalo.
I v příštím roce nás energie budou tlačit k očistě našeho vnitřního dítěte. Budeme si více uvědomovat, jak je dobré a vhodné věřit naší intuici, být intuitivní, více spontánní. Najít si více radosti v životě, umět se radovat jako dítě, i z maličkostí. Je dobré pracovat se svým vnitřním dítětem a zpracovat si bloky, traumata a trápení, které vám bylo způsobeno v dětství. Zdravé vnitřní dítě vám pomůže spojit se s vaší božskou podstatou, celistvostí a neposkvrněností. Věří v zázraky a ve vašem životě činí kouzla.
Příští rok bude zaměřen hodně na ženy, ženskou energii a její posvátnou sílu. Vždyť po dlouhou dobu byla žena (její síla) potlačovaná a utlačovaná a konečně se probouzí v plné síle. Tato síla by měla narůstat a dále růst. Hodně se to promítne v postoji žen k sobě samým a ve způsobu, jakým druhým dovolí s ní zacházet (zejména ve vztahu s muži). Když si žena sama sebe doopravdy váží a nechá se vést svými pocity, získá si přirozenou úctu mužů, kteří ji buď respektují, nebo ji nechají na pokoji. V příštím roce se nám dostane posily od Bílé bizoní ženy, která se svou podstatou výrazně přibližuje Božskému ženství.
Důležité je i v dalším roce spolupracovat, pomáhat si, pochopit druhé, jejich pohnutky i pocity. Tento proces může pozitivní cestou eliminovat energii bojů o moc, podobně jako když pustíte provaz při přetahované. Přijmete-li stanovisko druhého člověka, otevřete dveře tvůrčím řešením. Odpusťte minulé křivdy a začněte znovu. Bude k nám všem promlouvat duch soucitu a bude nás vést k tomu, abychom ve svých životech projevovali soucit jeden k druhému.
Příští rok se bude nést také v duchu živlu ohně. Tento živel je mocnou silou, a proto je nutné s ním zacházet opatrně. Projevuje se formou vůle, vášně a změny. Oheň představuje božskou jiskru přebývající v každém z nás a my bychom měli tuto jiskru rozdmýchat. Nechte se vést svými pocity – až se budete cítit dokonale šťastní, budete už jen krůček od spojení s božskou podstatou. Energie ohně bude živit naši vášeň a odhodlání a bude nám pomáhat vypořádat se se všemi změnami v našem životě.
Nechte se vést v životě tím, pro co hoří vaše srdce. Nedělejte to, co se od vás očekává, ale věnujte se tomu, co vám dělá radost. Živel ohně je vyjádřen plamenem a jeho energie nám může pomoci uvolňovat staré vzorce a vytvářet prostor pro nové.
Tato ohňová energie bude probouzet i dvojplamínky, kteří se i v následujícím roce buď probudí, nebo se již probudili. Bude docházet k jejich propojení či spojení a to velmi silně! Začnou také společně pracovat, vykonávat jejich společnou misi. Mohou nastartovat a započít práci na jejich vyšších záměrech, které jsou vždy řízeny a vedeny Stvořitelem a jsou vykonávány pro dobro všech.
V partnerstvích, které jsou založené na lásce se bude vztah dále upevňovat. Spousta párů, které založí vztah na srdeční čakře, bude mít potřebu uzavřít manželský svazek. Je dobré pracovat celkově na všech vztazích, které kolem sebe máme a navazovat lepší vztahy se svými blízkými.
Čakra, která bude aktivovaná v příštím roce, je Korunní čakra, která nás bude více a více spojovat s naším vyšším já a kosmem.

ANDĚLSKÝ VZKAZ – OCHRANA OD ARCHANDĚLA URIELA
Archanděl Uriel pracuje v rubínovém paprsku, který je tvořen purpurovou a zlatou barvou. Je to paprsek moudrosti a spirituality.
Archanděl Uriel nám bude pomáhat s vyrovnaností, láskou, moudrostí, klidem a mírem. Je potřeba také šířit tyto krásné vlastnosti mezi ostatní.
Spojení s archandělem Urielem vám pomůže najít jednotu s celým lidstvem. Jde o vysoký stav milosti, který vám přinese svobodu a radost.
Představte si, že jste zahaleni do purpurového a zlatého pláště, a požádejte Uriela, aby vám pomohl pozvednout vaše vědomí.

Afirmace:
V míru a vyrovnanosti nalézám jednotu se všemi bytostmi.

NAMASTE🙏

S láskou
💗Lucie Lila
www.stastnyzivot.info
https://www.youtube.com/watch?v=LoiBXAeufRI&t=2s

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico