Předpověď na: PODZIM 2021

datum 9. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com
ZÁŘÍ - výkonnost a workholismus, šíření infekcí
Září je tento rok velmi workholickým, pracovně zaměřeným měsícem. Zejména první polovina je tak říkajíc při zemi a převládá vliv znamení Panny a Kozoroha, navíc v podobě trigonů Pluta v Kozorohu s Marsem a Sluncem. Tématem je PRÁCE, VÝKONNOST, EFEKTIVITA a celkově spíše manažerský étos.
Již během první poloviny září se projevují také infekční a zánětlivé aspekty - Mars v opozici s Neptunem začátkem měsíce a Slunce v Panně v opozici s Neptunem v Rybách v polovině měsíce. Tyto aspekty mohou vést k šíření infekcí všeho druhu, včetně střevních chřipek, současně jsou spojeny s větší malátností.
Během 10. září vstupuje Venuše do Štíra, což by mělo vnést více závaznosti a emoční intenzity do vztahů. Velkou energetickou změnou je pak přestup Marse do Vah v polovině měsíce.
Spíše věcný, administrativní a vysoce účelný přístup planet v zemských znameních se proměňuje ve větší diplomacii, partnerský přístup a smysl pro romantiku.
Poslední třetina září se silným vlivem Vah je v tomto ohledu vyloženě provztahová, ale neobejde se bez přetlaku ani výše zmíněných manažersko-organizačních aspektů - Merkur ve Vahách tvoří kvadrát s Plutem v Kozorohu, a to dlouhodobě, protože mezi 27. 9. a 18. 10. couvá zpětným chodem.


ŘÍJEN - esteticky, partnersky a vizuálně zaměřený měsíc, v druhé polovině s plutonským nádechem přetlaku a morbidity.
Říjen je oproti září laděný esteticky, vizuálně a partnersky. V konstelaci dominuje kavalírská a dvorná konjunkce Slunce a Marse ve Vahách, která začátkem měsíce tvoří opozici s Chirónem.
První polovina měsíce je obdobím, kdy mohou ožívat vztahy, smysl pro estetično a umění, stejně jako smysl pro spravedlnost a fair play.
Toto období reprezentuje kompromisní a diplomatickou část podzimu, které dominují planety ve Vahách.
V říjnu také dochází k obratu Pluta, Saturna, Jupitera a Merkura do přímého chodu, a to v termínech 6. 10., 11. 10. a 18. 10. (v poslední zmíněný termín se obrací Jupiter i Merkur).
Druhá část měsíce v sobě nese rysy tvrdosti, přetlaku, a vzhledem ke kvadrátu Pluta na Slunce ve Vahách a následně Marse ve Vahách i přepětí sil a nádech morbidity. Po krásném, malebném, výtvarně laděném podzimu může přijít etapa mezních okamžiků a krizí.
(Jen nerada zmiňuji také zvýšenou mortalitu během druhé poloviny října 2020, spojenou se stejnými aspekty jako letos - i když tentokrát už bez drtivého dvojdopadu kvadrátu Saturna i Pluta v Kozorohu).
Koncem října pak přechází Slunce, Mars i Merkur do Štíra a tvoří kvadráty na Saturn ve Vodnáři, což může být čas omezení, limitů a zablokování plynulého chodu událostí.


LISTOPAD - možnost omezení, restrikcí, teroristických útoků, dopravních nehod a zablokování situace, silné emoce a intriky.
Listopad roku 2021 se nerozepisuje snadno, protože vyloženě překypuje temnými, morbidními a emočně intenzivními aspekty, řekla bych až zákeřností a pomstychtivostí.
Merkur ve Štíru v konjunkci s Marsem ve Štíru tvoří hned začátkem měsíce v lepším případě sarkastický aspekt, Slunce ve Štíru v kvadrátu se Saturnem ve Vodnáři v sobě snoubí prvky odumírající přírody, hniloby a smyslu pro vše temné, s citovým chladem, s omezeními svobody a se skepsí.
Konstelace je současně emočně výbušná a negativistická, konfliktní a nekompromisní v projevu. Radikalizace a netrpělivost přichází také díky opozici Urana v Býku na Slunce, Merkur a následně Mars ve Štíru. To jsou aspekty protestní, teroristické, nehodové a silně emočně výbušné.
Nehodový je zejména druhý týden za přesného kvadrátu Marse ve Štíru se Saturnem ve Vodnáři. V konstelaci se projevuje celková tvrdost a jakási bezcitnost, Venuše přechází do Kozoroha a listopad je měsícem, který v sobě z astrologického pohledu nenese příliš mnoho empatie.
Po 25. 11. se již Slunce i Merkur nacházejí ve Střelci a projevuje se optimističtější nádech a více transparentnosti a důvěry, jako povolební měsíc ale může být listopad spíše plný manipulací a intrik - s výjimkou závěru období, které v sobě nese adventní nádech naděje a duchovna - ovšem nadále za působení lehce zákulisního a přes mrtvoly jdoucího Marse ve Štíru a věcné a obchodnické Venuše v Kozorohu, která v tomto znamení setrvá až do konce února, celý prosinec navíc v přesné konjunkci s Plutem v Kozorohu.
(Něco mi říká, že ta zima bude letos ještě náročná a tématem mohou být finance a bydlení, v prosinci a lednu navíc na nebi kulminuje infekční kvadrát černé luny v Blížencích s Neptunem, takže za mě je dobré připravit se na vše - jako ostatně vždycky).
Pěkný podzim všem.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico