Předpověď na měsíc únor

datum 4. 2. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Měsíc únor se bude ubírat rychlým tempem, ale také bude intenzivní, vášnivý a spontánní.
V tomto měsíci se budeme zaměřovat zejména na mužskou energii, a to jak muži v sobě, tak i muži kolem nás. Buďte proto všímaví a vnímejte tuto energii a pokud víte, že toto téma nemáte zpracováno, uzdraveno, pak je vhodné se do toho pustit. K tomu nám v tomto měsíci pomůže energie archanděla Rafaela, který nám přinese léčení a uzdravení.
Tento měsíc nás nenechá úplně klidnými a také záležitosti, které stály, by se měly konečně rozhýbat a dát do pohybu.

Fotogalerie karet -  ZDE
Je možné stěhování, cestování, ale také díky kartě Rytíři Holí, můžou nastat nějaké dramatické situace, a to jak na rovině individuální, tak i globální. Dejte si pozor na netrpělivost, zesílenou vášnivost a přehánění (jistě znáte pořekadlo – z komára udělá velblouda).
Ve vztazích můžeme být více impulzivní, a pokud partner nesouzní s vaším dychtivým rozpoložením, vášeň vás může dohnat k netrpělivosti. Zkuste zbrzdit, nebo v tom druhém vyvoláte napětí a hrozí možné hádky.
Ve všem, co vás živí, ve vaší práci, ve vašich činnostech, můžete zkusit riskovat, protože se to může vyplatit. Dobře jste začali a je potřeba držet se stejného směru a nevykročit z něj. Můžete být jako ohnivá střela. Očekávejte pracovní úspěch na cestách či práci mimo domov.
Je to měsíc návštěv, výzev, možností a příležitostí, tak toho zkuste v dobrém využít, avšak při každém rozhodnutí buďte opatrní na ukvapenost.
Mějte na paměti, že všichni jsme jedineční, krásní, neobyčejní. To, co máte uvnitř sebe, vyzařujete ven, proto se zaměřte na to, jak to vypadá ve vašem nitru.
Víte, že vaše rysy se mohou doslova měnit podle toho, jak vnímáte sami sebe a svůj život?
Vaše vnitřní zkušenosti jsou vyryty do vaší tváře a těla. Lidé vnímají vaši energii, když vstoupíte do místnosti. Jestliže se člověk, kterého druzí nevnímají jako fyzicky přitažlivého, spojí se svým vnitřním světlem, moudrostí a srdečností, záře, která se z něj line, ho učiní velmi půvabným a přitáhne lidi a příležitosti.
Zaměřte se na to, co na sobě máte rádi, a dovolte si zářit. Jestliže kriticky posuzujete to, jak sami sebe vidíte, toto může být skvělá doba na vnitřní i vnější proměnu.
Uvědomte si, jak vypadá váš vnitřní muž a jaké máte vztahy s muži. Vaše nové vztahy s muži jsou ovlivňovány vašimi starými vztahy s otcem, bývalým manželem, přítelem, bratrem, synem nebo jinými muži. Teď je ideální doba, abyste se zprostili jakýchkoli starých zranění spojených s muži vašeho života a vyléčili je. Tento očistný proces vám otevře cestu k novým vztahům s muži (a k vaší vlastní mužské energii).
V tomto měsíci můžete také potkat nějakého zajímavého muže nebo důležité partnera pro život. Může dojít ke zlepšení a k léčení vašich emocí spojené s otcem.
Zharmonizujte svou mužskou a ženskou energii dáváním a přijímáním.
V měsíci únoru nás obohatí energie archanděla Rafaela, který přináší léčení a poznání. Můžete ho zavolat a poprosit ho, aby přinesl duševní, citové a fyzické uzdravení v těch oblastech vašeho života, které vás aktuálně trápí. Archanděl Rafael podporuje veškerý život na této planetě.
Pokud budete chtít, můžete navázat kontakt s andělskou energií a zkusit s touto energií pracovat.

Přeji Vám všem láskyplný a naplněný únor🌸🙏🕉
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico