Předpověď na měsíc červenec

datum 2. 7. 2020

Přijmání a dávání úzce souvisí s hojností v našem životě. Je to i jedno z témat měsíce července spolu se zodpovědností za vlastní život. Jsme to my, kdo tvoříme, a je načase zvolit si svou cestu. Nechat staré jít, aby se nové mohlo ukotvit. Červenec bude ve znamení mužské energie, tak využijme tuto tvořivou aktivitu.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,

jsem tu s červencovou předpovědí. Také si ji můžete poslechnout na mém youtube kanálu.
V tomto měsíci se nám bude promítat v životě to, jak jsme schopni dávat a přijímat. Stále ještě se někteří z nás potýkají s tím, že těžko dávají nebo naopak přijímají a může se to týkat čehokoli – lásky, peněz, darů...Je dobré si tedy položit otázku: Jste ochotní se otevřít a přijímat tuto energii hojnosti ve svém životě?
Již je čas se otevřít této energii!
Představte si, že jste skvělým správcem hojnosti pro dobro všech a vydejte se po této cestě. Zákon přitažlivosti vám vaše názory bude manifestovat. Otevřete se, a když přemýšlíte o penězích, hojnosti, lásce, umožněte přístup této energii. Buďte štědří vůči sobě i ostatním. Buďte vděční za dary a lekce, které vám do života přichází. Otevřete své srdce, aby dávalo a přijímalo více, a vězte, že se k vám hojnost už blíží. Obejměte hojnost a přivítejte ji. Používejte ji vědomě a předávejte ji dál.
Měsíc červenec nás bude vybízet k tomu, abychom převzali zodpovědnost za náš život a zvolili jsme si nové způsoby myšlení, které povedou ke změně. Je čas se posunout dál a nově.
Realita je taková, že abyste udělali změny, které chcete, potřebujete a po kterých toužíte, měli byste mít systém, každodenní disciplínu a motivaci. Pokud jen viníte vnější vlivy z jakékoli situace ve svém životě, jste bezmocní – ať už je to vláda, váš neblahý původ, výše úroků, či chyba banky.
Vyhněte se této pasti viny a nenechávejte příliš mnoho věcí v okolí kontrolovat váš život.
Celá tato současná doba je velmi silná a volá po naší změně, volá po našem probuzení a my bychom měli slyšet toto volání z kosmu, které budí duši z dřímoty, aby mohla vstoupit do nebeské říše v novém a vyšším stavu vědomí.
Otevřete dveře svému nebeskému duchu, abyste mohli rozkvést a naplnit smlouvu se svým Stvořitelem. Když bude Boží duch vaším zahradníkem, který se o vás postará a dovede vás za ruku až k nebeským branám osvobození, velice se podivíte, jak vaše duše rozkvete.
Přijměte změny ve vašem životě a buďte i nadále vytrvalí a trpěliví. Dochází ke kosmickému bilancování. Může to být bolestivé, ale až se provede konečný součet, budete volní. Váš karmický dluh bude vyrovnán. Až se kolo karmy zastaví, těšte se na nový začátek a mír ve svém srdci.
Červencový měsíc bude oplývat spíše mužskou energií a bude nás to táhnout ke tvořivosti a také něčeho dosáhnout. Můžete úspěšně dokončit nějaký projekt a zbavit se představy, že vyhledávání ženské péče a podpory je známkou slabosti.
Zaměřte se na věci, které je ve vašem životě potřeba udělat. Zamyslete se nad tím, kde jste k sobě příliš tvrdí, nebo v jakých oblastech jste naopak příliš nezávislí, a dovolte svému Božskému mužství ukázat, co umí.
Znovu si uvědomte, jak jedineční jste a jaký potenciál každý z vás nesete. Buďte sami sebou.

ANDĚLSKÝ VZKAZ:
Myšlenky jsou stavebními kameny života, protože všechno začíná myšlenkou. Když ke svým myšlenkám přidáte tvořivost, výsledkem je představivost. Každý zámek začíná jako vzdušný zámek. Architekti a stavitelé potom daný obraz nebo představu přenesou na zem.
Použijte své schopnosti tvůrčí představivosti k rozšíření svých obzorů. Představujte si svůj život takový, jaký ho chcete.
Rozhodněte se, co přesně chcete. Ujistěte se, že máte ty nejčistší úmysly. Potom si onu vysněnou věc představte a začněte tvořit.

Afirmace:
Představuji si pozitivní výsledky vedoucí k nejvyššímu dobru.

Přátelé přeji všem krásný, pozitivní, tvořivý měsíc červenec. Užijte si dovolených a prázdninových, letních dnů🌷🌞😍
Děkuji Vám za sledovanost stránek, za vzájemnou podporu a sounáležitost😇🙂🙏💋
I pro mě teď nastává čas prázdnin, a tak budu pracovat v prázdninovém režimu. Kdo budete mít však zájem se se mnou spojit, napište mi a dohodneme možný termín!
Mám Vás ráda❤️
S láskou,

Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info
www.youtube.com

Zdroj:www.facebook.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico