Dobrý den, jsem důchodce a mám elektro a strojní vzdělání. Celý produktivní život jsem se pohyboval v mantinelech, které nám nastavila věda pomocí škol, televize. V roce 2015 jsem objevil něco na obloze, co mi změnilo život. Protože jsem technicky vzdělán, tak jsem to zprvu nemohl pochopit, pak přijmout řešení, šlo to ztuha, to víte, ty roky lhaní.

Protože vše se vším souvisí, tak i ten můj “objev” souvisí s názory, že citlivější lidé mohou přecházet do tzv. jiné, vyšší dimenze.

 

Určitě jste četli, že Sumerové sepsali vyprávění svých Bohů, mimozemšťanů z Planety Nibiru, jak vznikla Země, že je to vlastně rozbitá obrovská vodní planeta mezi Jupiterem a Marsem, že naše Země je horní část té planety, t.j. nějaká půlkoule a z té druhé půlky jsou asteroidy, dnes známé jako pás asteroidů na té původní dráze rozbité planety. Že právě oni stvořili první pracovní sílu z nějaké opice žijící v Africe a svých genů, a tito pak za ně těžili zlato v dolech, které se dodnes v Africe nacházejí a nikdo neví jak jsou staré. Toto se mělo stát před asi 300 tisíci lety. Píše o tom znalec sumerštiny profe sor teol ogie Z.Sitchin . Jeho k nihy např. “12 planeta” a “Setkávání s bohy” by měly být Biblí moderního člověka.

Z těchto zpráv vlastně vyplývá, že naše Země nemůže být kulatá, ale že my žijeme na té rovné části půlkoule.

 

Na Zemi žijí miliardy věřících v nějaké náboženství. Bible hovoří o tom, že Bůh se dívá na kruh (ne kouli) Země, že Zemi přikryl klenbou (kupolí) a na ni zavěsil hvězdy a dvě tělesa, kde jedno svítí ve dne a druhé v noci. Oddělil vody Země od vody nahoře, atd.

Nechci tu rozebírat Bibli, sám nejsem věřící. Ale vím, že Starý zákon je dost pokroucená historie Země, hlavně co se týká, kdo to vlastně byli ti bohové.

Pak nějak nesedí doby trvání toho či onoho popisování dějů s názorem Vědy.

 

Nyní se vrátím k tomu, co jsem poprvé viděl v r.2015 v únoru odpoledne na obloze. A vídávám to každý měsíc, kdy jsou vidět společně Měsíc a Slunce. A vidět to mohou všichni, kteří se na to podívají. Jsou ale tací, kteří odmítnou se podívat !!! Mají strach, že přijdou o tu “svou pravdu”, kouli. To budou ti, kteří nejsou schopni přejít do té 5.dimenze.

A je vidět, že Slunce nesvítí na Měsíc. Vychází to ze zákonů fyziky a deskriptivní geometrie (většina neví, co to je). Na osvětlené kouli (Měsíci) vzniká při pohledu z boku přechod z osvětlené části na neosvětlenou. A tento přechod musí být kolmý na paprsky ze zdroje světla. Toto vám potvrdí každý fyzik a astronom. Nesmíte ale mluvit o Slunci a Měsíci, protože Slunce neleží na této kolmici (ani by vám neodpověděli, z vlastní zkušenosti, protože to všichni vědí). Toto je jednoznačný důkaz, že neexistuje sluneční soustava, Země tím pádem nemůže ob&i acute;ha t kolem Slunce. Kdyby tomu tak bylo, Slunce by leželo na té kolmici (logika). Že sumerové píšou o sluneční soustavě ? Ona asi existuje, ale my ji nevidíme, protože nějaký “bůh” zakryl kruh Země poklopem, kupolí nad kterou jsou ty vody nahoře, máme modrou oblohu.

NASA, Roskosmos a jiní nás krmí nesmysly kvůli obrovskému přísunu peněz na tzv. vesmírný výzkum.

Důkazů, že nejsme koule, jsou desítky. Že jsme koule, není žádný, jen fotoshop a že nám to dokola zdůrazňují. Neznalý, neinformovaný člověk je lehce manipulovatelný a uvěří všemu, co vidí v TV.

 

A opět zpět k souvislostem.

Kolem roku 2000 byl v Ostravě hrán Davis cup. Jsem fanoušek tenisu, tak jsem se díval na každý zápas. Za podávací čarou je VIP lože. Během hry se nesmí nikdo přesouvat, mluvit. Při záběru na podávajícího jsem se uviděl sedět v té loži v obleku, ve kterém jsem se ženil. Zavolal manželku, ať mi potvrdí, že jsem to já, potvrdila. Nachystal jsem si video, abych se nahrál. Další podání a sedadlo bylo prázdné, a bylo prázdné až do konce utkání, které trvalo asi 2 hodiny.

O rok později se toto stalo obdobně znova. Pracoval jsem jako technik firmy, kde jsme pracovali v bytovém domě. Na konci směny jsem pracovníky přišel zkontrolovat. Oni pak jeli do centra na pivo a já jel domů. Druhý den ráno jsem opět přišel za nima na stavbu. Hned se mě ptali, proč se s nima nebavím, nechápal jsem. Že jsme se potkali v centru, že mě zdravili, málem jsme se srazili, ale já neodpověděl a šel dál. Když jsem jim řekl, že jsem seděl doma, že to musel být dvojník, tak že né, protože jsem byl stejně oblečen a měl jsem i tu kabelu přes rameno, se kterou chodím.

Církev tvrdí, že vše co vidíme a nevidíme, Zemi, život, vesmír, stvořil Stvořitel.

Církev tvrdí, že nikdo nemůže vidět Stvořitele. Protože znám ty knihy Sitchina o Sumerech, tak vím, že tito “bohové” s lidmi jedli, milovali se, spali v příbytcích, lidé pro ně připravovali “státnická” přivítání, atd. Tak jak bychom je nemohli vidět, že ?!

Církev tvrdí, že po smrti člověk žije navždy, že Bůh tyto lidi vzkřísí. Ale církve neuznávají reinkarnace.

V regresní hypnoze doktoři na západ od našich hranic přišli na to, že žijeme několik životů, ne my hmotné tělo, ale naše duchovní bytost, která se inkarnuje do dalších těl. Dále se přišlo na to, že těm duším po “návratu do nebe” někdo ukáže, jak žili od narození do smrti. Pak přijde okamžik, kdy duši někdo oznámí, že se opět inkarnuje. A opět, ukáží jí život od narození do okamžiku smrti. A k nové inkarnaci dochází i dobrovolně a duše si vybere, kde bude žít. Ostatní prý musí procházet nějakou “školou” až do “vystudování”.

Shrnu to. Někdo nás zabije nebo zemřeme stářím, na nemoc a duši se nic nestane.

V té nějaké “dimenzi” všichni znají minulost i budoucnost.

 

Určitě jste slyšeli, že možná žijeme v Matrixu. Technologie došly tak daleko, že si můžeme zahrát virtuální hry.

Nějaký autor hry (stvořitel) vytvoří hru, kterou si můžeme přehrát. Domluvíte se s ním, co budete hrát a kým v té hře budete. Nasadíte si přilbu, brýle a stanete se někým jiným. Ve hře dochází k nějakým postupům, životu. Někdo vás tam zabije a hra končí. Vy ve hře zemřete. Sundáte si přilbu, brýle a s autorem, stvořitelem hry si o té hře povykládáte a on vám navrhne, že má další pokračování. A tak se to může opakovat mnohokrát, dokud vás to bude bavit.

A jedinec ve hře nemůže spatřit svého Stvořitele, autora počítačové virtuální hry (stejně jako řidič auta v Playstationu vás u ovladače). A autor našeho matrixu, virtuální hry v jeho podání musí být na nepřestavitelně vysoké technické úrovni.

 

Závěr

Myslíte, že se můžeme dostat do jiné dimenze vlastním přičiněním ? Žádná jiná není. Je to jen “ptákovina” pár jedinců, kteří se tím jen zviditelňují. Jiná dimenze je oblast, kde žijí tvůrci a “duše”, která v našem prostoru není hmatatelná.

Země není koule, ale jen půlkoule, není sluneční soustava na obloze, vše je jen počítačová animace a fyzické výtvory nějakého Stvořitele na velice vysoké technologické úrovni, o které se nám ani nezdá. Vesmír a Život vznikl Stvořením, Stvořitelem, ne evolucí vymyšlenou “Vědou”.

A každý tvůrce dělá chyby. Slunce neleží na kolmici a známý pojem “chyba v matrixu” se u mě potvrdila dvakrát, děje se to po celém světě.

Jak může být život už dán dopředu ? Nemůže, jen v “počítačové hře”. A vy v tom článku píšete , že abychom se dostali do 5. dimenze, že máme zahodit logiku !!! Proč ? Vždyť logika je naše spása, logicky můžeme skládat mozaiku pravdy. Odpověď: Protože by někteří jedinci jako já mohli přijít na tu nepohodlnou pravdu.

 

Uvítám diskuzi na toto mé napsané téma a možná se dopátráme něčeho “většího”.

 

Kontakt :  f.mirek@centrum.cz

 

S pozdravem
Miroslav Foldyna
důchodce z Ostravy

 

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě