Hloubka a důležitost tothoto textu je veliká. Stojíme doslova na prahu velké změny a je jen na nás, kudy se vydáme. Nenechte se ovlivňovat ničím negativním. Vždy a všude změňte své vibrace k radosti. Pak se vše, na co pomyslíte, snadněji manifestuje.

Doba čtení 2 min

Cesty k sobě


Elita už věděla o kvantovém skoku, proto tu věc pustili.
Nechtějí, abychom byli svobodní a nemohou si pomoct.
Jsme mocn, milující a podceňují nás, proto spěchají na oficiální uvedení v novém světovém řádu, který bude 14/05/2020.

Kvantový skok už nastal.

Temné elity jsou velmi vystrašené, věděli, že lidský kolektiv dosahuje velmi vysoké vibrace, ale nevěděli, jak daleko ani kolik je teď probuzených duší.

Už se neskrývají, jejich útoky jsou přímé a viditelné, stále se najdou tací, kteří to nevidí, ale to neznamená, že to není skutečné.

Útoky se budou zvyšovat, budou se snažit všemi prostředky, aby se lidé neprobudili, probuzení nekomunikovat, aby neprobudili ostatní a aby ti pokročilí byli vnímáni jako blázni nebo zločinci.

Ať dělají cokoliv, je to jedno, ke kvantovému skoku už došlo, je nezastavitelný, lidstvo už bere zvířata jako sobě rovné, už respektuje matku Zemi, už chápe, že neexistuje odloučení.

Duše, které se ztělesňují již jako učitelé, ne jen prožívají, ale ztělesňují lásku.

Zdroj: http://sendadelcorazon.com

Můžeme být svědky totální změny nebo ne, přechod může trvat týden nebo 300 let, ale je nezastavitelný.

Ať se během přechodu stane cokoliv, pamatujte, že jste dobrovolně tady a teď, jste tvůrci změny, ať se stane cokoliv, podívejte se, co vidíte, máte zodpovědnost.

Žádá se jedna věc, jen jedna, nebuď jídlem.

Je to vše, co musíš udělat, je to tak jednoduché, nebuď jídlem.

Lidská bytost je mimo jiné jedním z nejmocnějších generátorů, které existují, jsme vírem, v závislosti na polaritě, ve které se sladíte, vytváříte jednu frekvenci nebo druhou.

Tyto entity se živí negativní frekvencí, krmíme je po tisíciletí.

Probuzení lidstva naklonilo kolektivní vír směrem k pozitivnímu pólu, proto útočí s takovou zuřivostí, umírají hlady.

Určitě už jste to věděli nebo možná je to poprvé co dostanete tuto zprávu, nevadí, zeptejte se sami sebe jestli rezonuje, nevěřte ničemu.

Spojte se se svou duší a sledujte, pokud vám vaše duše říká, že je to pravda, neztrácejte další vteřinu své existence tím, že sloužíte jako jídlo.

Odstraňte nízké vášně svého života, nenávist, zášť, závist, strach, neřesti, potraviny, které pocházejí z utrpení jiné bytosti, lži, ambice, sobectví, smutek, nedůvěru, to vše generuje hustou energii, jídlo pro tmu.

Buďte si vědomi svých emocí a pokud se někdy cítíte takto, změňte teď a tady svou energii, pusťte si hudbu, která vás povznáší a zpívejte, tancujte, dýchejte, zapíalte kadidlo, obejměte své kočky, svého psa nebo svou zvířecí rodinu, jděte na procházku přírodou nebo parkem, meditujte, cvičte, dělejte cokoliv, ale okamžitě změňte energii, protože sloužíte jako jídlo.

Buďte si vždy vědomi, je to vše, co se od vás žádá, nekrmte temné hordy.

Nakrmte svou duši vším, co vám pomáhá povstat, pokud si zvyknete žít ve frekvenci lásky, vaše realita se bez námahy změní na vaši vůli, jste nezastavitelní, jste mocná bytost.

Neboj se, osvoboď svou mysl od matrixu, soustřeď svou pozornost na to, co chceš ale především, užívej si, buď šťastný, usmívej se, zpívej, tancuj, miluj.

JÁ JSEM OTEVŘENÉ DVEŘE KTERÉ NIKDO NEMŮŽE ZAVŘIT.

JÁ JSEM DOKONALÉ ZDRAVÍ V TOMTO DOKONALÉM TĚLE BOHEM VYTVOŘENÉ PRO MOJI DUŠI.

JÁ JSEM MAGICKÁ OCHRANA, OCHRAŇUJI I MÉ OKOLÍ JE NEVENTITELNÁ, SPALUJE VŠECHNY NEGATIVNÍ MYŠLENKY A KAŽDÉ NEBEZPEČÍ, KTERÉ SE MNĚ PŘIBLÍŽÍ.

JÁ JSEM DOKONALOST VE SVÉM SVĚTĚ.

JSEM NEKONEČNĚ ŠŤASTNÁ, PROTOŽE MILUJI A MILUJI Z PODSTATY SVÉ DUŠE.

Šťastný den.

POŽEHNÁNÍ A LÁSKA

Zdroj: Lakami, web ŘEČ SRDCE
http://sendadelcorazon.com/2020/04/06/transicion/

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě