Zdroj: https://www.dub.cz/biovid-tv/

Duchovní posily není nikdy dost. Každý den od 20:00 na BIOVID TV.

Biotronik Tomáš Pfeiffer je žákem tvůrce biotroniky, pana Josefa Zezulky. Je zakladatelem Duchovní univerzity Bytí a statutárním zástupcem svazu biotroniků Josefa Zezulky, profesní komory Sanátor. Kromě vzdělávání a školení se tato organizace také již po desetiletí pokouší zvýšit obecné povědomí v oblasti CAM (z angl. Complementary and Alternative Medicine), tedy o celostní a alternativní medicíně. S Meduňkou spolupracuje od jejího založení a každoročně našim čtenářům přináší možnost připojit se k harmonizačnímu působení určenému všem lidem dobré vůle.

Milí čtenáři,

vítám vás u našeho duchovního obřadu. Slovo „duchovní“ není nic výjimečného, naopak.

To, co se zde děje, není tolik záležitostí rozumu, ale spíše záležitostí empatického naladění. Je žádoucí, abyste v této chvíli nemysleli na svoje problémy, strachy, starosti, ale zažívali hluboce své „jsem“ ve spojení.

Prosím vás tedy o vaše srdéčko, o váš čas, a prosím také o nejpodstatnější věc celé této chvíle, a to je Boží milost, podporu – posilu, ať už našim tělům anebo našim duším. Každý den od 20:00 na BIOVID TV

Slavnost Dne otevřeného nebe – 30. 3. 2021

Záznam slavnosti Dne otevřeného nebe – 30. 3. 2021 https://youtu.be/a9DUdyk7xZ8


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě