Co jste dokázali v roce 2016?
 Opět nám skončil další rok a my máme velkou radost, že jsme díky vám mohli realizovat projekty na pomoc potřebným dětem, seniorům, mnichům či nomádům. Celkem jsme za rok 2016 předali do Indie a Tibetu 3 721 474 Kč. Podívejte se co všechno jste pomohli zrealizovat! Děkujeme!
Rok 2016
Spiti, foto Alena Aichlmanová
Zveme vás na přednášky!
Chcete se dozvědět, jaké je to strávit půl roku v klášterní škole v Himálaji? Nebo vás zajímá, co se dá zažít na pěší výpravě napříč Ladakem a Spiti? Nejen o výuce mezi mniškami Vám poví dobrovolnice Alenka ve svých přednáškách s názvem Himálajské nebe. A jak lze pomáhat chůzí vám poví členové projektu Walk for Help na přednáškách o “Malém Tibetu”.
Jdu na přednášku 
Spiti, mnich 2016
O setkání dárců a výstavách
Pokud rádi nasáváte atmosféru prostřednictvím obrazů, nezapomeňte na výstavu Buddhovy dcery v Praze, také doporučujeme výstavu ilustrací k tibetským pohádkám v Přibyslavi a výstavu fotografií Martina Pustelníka “Mystické Himálaje” v Klimkovicích. Dále se dozvíte informace k setkání dárců 3. a 4. února v Praze v čajovně Darmasala. Těšíme se na Vás!
Zajímám se! 
škola Demul, Himálaj
Himálajem za Tenzinem, Spiti
Pět dárkyň z projektu Adopce ProTibet se vydává do Himálaje. Jejich cílem je údolí Spiti a klášter Ki. Zde žije malý tibetský mnich Tenzin – adoptivní syn jedné z cestovatelek. Zvládnou náročnou cestu a indický životní styl?
Himálajem za Tenzinem
BodhGaya, Kalachakra, mniši a mnišky
Co se děje?
V první polovině ledna proběhla v indické Bodhgayi 34. Kalachakra. Tuto významnou událost navštívili i mniši a mnišky, které podporujete a díky Tibetské exilové vládě i mnoho nejstarších Tibeťanů. Podívejte se!
Video v angličtině
A na co se můžete těšit příště? Především na informace k Festivalu ProTibet 2017, na který pro Vás připravujeme speciálního zahraničního hosta!
MOST, o. p. s.

www.protibet.cz

    Facebook    Instagram    Twitter    YouTube    Google+    LinkedIn
Tilschové 5, Ostrava, 709 00, Česká republika

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png