Ahoj,
jako každý pátek budeme i tento na náměstí Republiky promítat videa o zacházení se zvířaty při produkci masa, mléka a vajec, a nově zveřejněné video spolku OBRAZ – Obránci zvířat. K dispozici je nová petice za zákaz kožešinových farem v České Republice. Po předešlé domluvě bude možnost vyzvednout si letáky a materiály v libovolném množství.

Sraz k přípravě promítání je v 18h na Náměstí Republiky u parkoviště u Obecního domu. Doba ukončení není pevně daná, záleží na naší výdrži a zájmu kolemjdoucích. Běžně končíme kolem deváté hodiny.
Meet to prepare the screening of the film about factory and fur farming is at 18h at Republic Square more accuratly parking at the Municipal House. Normally we finish at nine o’clock.

Těšíme se na vás!

Růženka

Tým Otevři Oči

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě