Pěkný den,

chci poděkovat za to, že vám voda není lhostejná a za podpis Výzvy vládě k nápravě systému prodeje vody přes překupníky, případně za účast na semináři LEVNÁ VODA NA DOSAH!

Zasílám 1. informace k tomu, o čem a jak informujeme politiky, kteří mají jednat a upravit legislativu k vodě ve prospěch občanů. Vláda projednává návrh regulace, ale zatím není připraven tak, aby lidi chránil. Proto jsem doplnil informace o tom co se děje o konkrétní příklad, který platí pro řadu regionů a dávám je vládě i vám k dispozici:

PRAVDA O VODĚ – podrobné informace

O tom, že privatizace vodáren je hloupost a je nevýhodná pro městské vodárny, obce/města a pro občany, nebudete mít po přečtení nových stránek a důkazů pochyb.
Najdete zde důkaz, že uzavření špatných smluv neznamená to, že se s tím nedá nic udělat. 

Ba právě naopak

I tam, kde byly nevýhodné smlouvy uzavřeny, může dojít k nápravě. Cena vody nemusí pořád růst, vodárny mohou čerpat dotace, budou mít prostředky na údržbu i na investice, a to vše i při nižších cenách vodného a stočného než v privatizovaných vodárnách. 
To vše jde, když jsou lidé pozorní a nedají  politikům šanci zamést věci pod koberec. I proto vám píšu.

Pokud se budete politiků ptát a budou chtít nápravu, potom se vše změní a nebudeme platit za lumpárnu!
Věřte tomu, že tisíce dotazů občanů na radnici:  Proč máte drahou cenu vody? Proč vodárna nečerpá dotace? Co děláte k nápravě?  Nenechá “politiky” v klidu! Navíc mezi nimi je řada slušných lidí a sami v regionech žijí!

Co dělat? 

Projděte si informace (ten příklad platí ve většině regionů) odpověď zde také najdete:

PRAVDA O VODĚ – podrobné informace

Politikům posílám další informace. Budu vám posílat jejich reakce. Navíc budete moci sami vyzvat politiky, aby začali jednat v zájmu lidí, vody a státu. Připravuji k tomu formulář Výzvy, který budete moci zaslat emailem tomu, komu věříte, že něco pro nápravu udělá.

Děkuji všem za podporu a ochotu věnovat vodě pozornost.

Informace sdílejte, ono se nám to úsilí všem časem vrátí.

Ing. Radek Novotný
Autor projektu „PRAVDA O VODĚ“

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png