Zdroj: Pixabay.com

Když už jednou vykročíte na cestu Poznání, nelze zpět. Jakkoli je to někdy těžké, vytrvejte. Stojí to za to a odměna je vždy překrásná.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Jediný prožitý dotek paprsku světla Milosti změní chod rozjitřeného srdce. Den za dnem, chvíle za chvilkou plynou a mezi nimi se stále navracejí emoční stavy, které bys nejraději „vytrhnul“ a již se s nimi nesetkal. Přes veškerou vnitřní práci sám se sebou – stojí přímo před Tebou a co s nimi. Mysl je a stále bude živnou půdou pro otroctví, dokud neřekneš dost. Není s ní třeba bojovat v ringu, kde Tě vždy zažene do kouta a schytáš nůši ran. Uprostřed bojového pole se na ni usměj i na všechny miliony jejích zrozených myšlenkových dětí. Obejmi ji a uzavři přátelství. Zůstane s Tebou neustále, nemůžeš ji vyčlenit z celku jako střípek a také se tak nemůže cítit. Zesílila by odpor a vše s ním spojené. Tím, že ji vnímáš jako jednu rovnocennou součástku celku a ponecháš ji osvítit sluncem prožitku pochopení, se stáhne do ústraní a její útoky pomalu vymizí, v souladu se světlem lásky. Povstává ve chvílích, kdy jí dáváš prostor i pozornost kontroly a analyzování. V tom je mistr pozemského kolotoče. Proto se neohlížej za svým stínem, mysl ponechej jako klidnou vodní hladinu a jdi přímou cestou ke slunci. Jdeš správně tehdy, kdy vnímáš, že jdeš lehčeji, radostněji a nepotřebuješ se vracet myšlenkami k posuzování, zda je ti teď lépe než bylo předtím. Dal bys opět prostor k její nadměrné činnosti a znovu se navrátil k chaosu dne.

Autorka: Eva Hannah Haberlandová
www.facebook.com/EvaHannahHaberlandova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě