Zdroj: Pixabay.com

Co se v nás děje? Co schováváme? Co opravdu chceme? V tichu a spojení s přírodou můžeme nechat naplno promluvit vnitřní moudrost a pečovat o naše skutečné sny a přání.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Stálé výkyvy vnějšího světa vtahují zakalenou pozornost k jeho panující nejistotě. Duhou ovinuté dny vnášejí nové možnosti tvoření vlastního tichého světa. Máš příležitost rozjitřit krásu tohoto okamžiku v sobě a s čistou zářivou esencí svojí duše stvořit zázraky zítřka.

Běž do kvetoucí přírody a s nadšením si otevři žhavý prostor v srdci. Vzlétni v místě teplého hnízda jako fénix zrozený z popela. V přístavu Tvého srdce se nic neděje. Jen se pohoupává v tichu zahrady a vítá každý nový paprsek Slunce Poznání. Stromy svojí běloskvoucí barvou odrážejí čistotu rozkvetlých poupat a vůně rozmanitého života. Tvoř spolu s božským Zdrojem půvab Pramene vlastní radosti.

Věnuj pozornost vnitřnímu stromu života v sadu celého světa. Aby mohl kvést, zalévej ho zdravou mízou proudícího Vědomí. Tryská a jeho hukot vodopádů blížících se přílivů je slyšet z neuvěřitelných dálek. Svojí barevnou symfonií spředených kapek ve světelný proud živé vody probouzí nepomíjející krásu duše.

Autorka: Eva Hannah Haberlandová
www.facebook.com/EvaHannahHaberlandova


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě