Vážení Občané Země,

Všichni nás znáte a víte, že projekt Green Life je čistá a poctivá cesta ochrany přírody a ohrožených druhů zvířat. Chci vás požádat o podporu boje proti pytláctví, které je jedním z největších zločinů páchaných na živočišné říši naší krásné planety.

Potřebujeme koupit termo kameru, abychom dokázali vidět pytláky v noci, dokázali je vidět tam, kde nesmíme být viděni my. Na plážích ostrova Bangkaru, kde kladou mořské želvy vajíčka a pytláci jim je vykrádají, či v pralese s Tygřím komandem. Je to nesmírně důlažitá součást výstroje proti-pytlácké hlídky a stojí 50 000 Kč.

Dokázali byste na záběr roku uvolnit jako sponzorský dar 10 000 kč na takovou věc a podpořili přímou ochranu ohrožených druhů zvířat?

Pokud ano, doručíme vám smlouvu o sponzorském daru.

10 000 kč pošlete na účet Tygří hlídky 2600885307 / 2010 a do poznámky napište TERMO KAMERA.

S pozdravem

Milan Jeglík

předseda spolku Prales dětem


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě