Vážení přátelé a příznivci zdravého životního stylu,

v termínu od 4. do 6. 3. 2016 se znovu změní atmosféra v budově KOLOSEA Liberci, nejen ve znamení zdraví, zdravé výživy a životního stylu, ale i ve znamení alternativní medicíny a duchovna. S tímto festivalem nabízím každoroční platformu největšího jarního festivalu na severu České republiky pro vystavovatele a návštěvníky v tomto oboru.

Po úspěšných ročnících nabízí 4. ročník festivalu znovu možnost pro setkání všech, kteří mají zájem o sebe, své okolí a prostředí ve kterém žijeme. Prostě o poznání svého těla, duše, osobního a duchovního růstu.

Tento festival není jen módní vlnou, ale spíše projevem základní lidské potřeby. Být otevřený novým informacím a také o zdravé výživě, která se stává nedílnou součástí našeho každodenního života. Být otevřený pro celkové propojení mezi zdravým životním stylem a hledáním věcí skrytých – tak zvaných ezoterických.

Leták Festival 2016_111

Život a zvlášť práce vyžadují od každého z nás stále více aktivity, vysokou angažovanost, pracovní nasazení, okamžité rozhodnutí a rychlé jednání. Tyto životní podmínky současnosti nám přinášejí hlavně starosti a stres, vyžadují od nás hodně síly, energie a výdrž.

S nabídkou různých metod k rychlému obnovení našich sil a znovu dosažení vnitřního klidu, s prezentací mnoha nových technik přináší festival ZDRAVÍ a EZOTERIKA LIBEREC 2016 celou řadu cest a způsobů k poznání sebe sama, jako i k osobnímu a duchovnímu růstu. Součástí festivalu je velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých dalších metod.

Péče o tělo a celkově zdravý životní styl, tedy i zájem o přírodní medicínu, se už staly nedílnou součástí našeho každodenního života. Na festivalu připravujeme pro návštěvníky ještě celistvější a pestřejší nabídku produktů, služeb a bohatého doprovodného programu.

PŘEDNOSTI FESTIVALU:

Velmi dobře přístupná poloha lokality KOLOSEA v Liberci s MHD nebo individuálně. Jedná se o přehledný areál s parkováním aut, reprezentačními výstavními prostory na prezentaci nových trendů ve zdraví a ezoteriky, bohatý a kvalitní doprovodný odborný program s rozsáhlou mediální kampaní. Kulinářské zázemí pro vystavovatele a návštěvníky vytvoří vlastní catering MCU Koloseum, který nabídne občerstvení.

– Obsazená plocha: 600 m2

– Počet vystavovatelů: cca 60

Dozvíte se zajímavosti z mnoha oborů zdraví a ezoteriky – astrologie, výkladu karet, magie, numerologie, chiromantie, automatické kresby, šamanismu atp. Přednášky jsou prakticky zaměřené, nevyžadují žádné předchozí znalosti, a každý se v nich dozví a naučí věci, které potřebuje v součastném životě.

Na setkání s Vámi se těší

Ivo Johannes Daněk – organizátor

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě