Další díl největších českých vánočních vegan trhů je tu 🙂

Srdečně vás zveme na 5. Veggie Vánoce Praha, které se konají 8.12.2018 od 11 do 19 h v nádherné pražské Galerii Mánes.

Hlavním cílem pořádajících Vegan Fighters je lepší svět pro zvířata – protože zvířata jsou krásné a inspirativní osobnosti ♥

I tento rok proto budete moci vybírat z největší nabídky etických a ke zvířatům a planetě ohleduplných dárků pro své blízké na jednom místě – a samozřejmě k tomu ochutnávat to nejlepší z úžasně chutnající a rychle se rozvíjející vegan gastronomie. Jako každý rok i letos budeme volit Vegan Restauraci roku.

České i zahraniční obchody vám ve dvou patrech Galerie Mánes po celý den nabídnou vegan potraviny, kosmetiku, oblečení a další dárky ohleduplné ke zvířatům.

Většina českých a některé zahraniční projekty na ochranu zvířat vám dál nabídnou nejen inspiraci, jak se vy sami jednoduše můžete zapojit a chránit zvířata, ale i ty za nás nejkrásnější dárky: kdy obdarujete někoho tím, že jste společně pomohli těm, kdo nemají to štěstí a Vánoce si nemohou užívat jako my – zvířatům bez domova nebo svobody.

Nově budete moci vybírat i z trendů jako je Slow Fashion nebo Upcykling – tedy způsobů, jak všichni velmi jednoduše a kreativně můžeme být ohleduplní také k planetě. Protože Vánoce jsou obdobím, kdy vzniká spoustu zbytečného odpadu z chtěných i nechtěných 🙂 dárků, mají tyto Veggie Vánoce jako hlavní téma Zero Waste Vegan na Vánoce.

V té souvislosti jsme pro vás připravili novinku: velkou kreativní vegan vánoční dílnu, do které se Galerie Mánes během celého dne promění. Na několika místech si tak budete moci vyrábět dárky pro sebe a své blízké, které budou nejen ohleduplné vůči zvířatům, ale které také minimálně zatíží naši krásnou planetu.
V programu najdete mnoho tipů a nejnovějších inspirací k tomu, jak letošní Vánoce strávit s pocitem, že si prožívání těchto krásných dnů můžeme užít s pocitem maximální ohleduplnosti vůči všem.

Navštívit tak budete moci živé foodshows a dílny, kde se naučíte vařit a péct tradiční vánoční speciality ve vegan i raw vegan verzi, tipy na to, jak letos zařídit ten nejekologičtější stromeček, nebo tipy na krásné (ne)balení dárků. A také spoustu hostů, kteří se s vámi podělí o to, proč se rozhodli žít vegansky a jak to dělají na Vánoce 🙂

Celým dnem vás bude provázet hudba a skvělá nálada, kterou umíte na našich akcích vždy vytvořit, a my se na vás moc těšíme a srdečně vás zveme!

 

100% Vegan. Pro zvířata.
Vegan Fighter / Vegan Future Events

Adresa:
Galerie Mánes
Masarykovo nábř. 250/1
110 00 Praha 1

Česká republika


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě